#LFK Ak-166-30

Benennung
Mairita Gurova. 13.03.2020.–30.04.2020. Pandēmijas dienasgrāmata.
Nummer der Einheit
30
Kategorie
Sprache
Lettisch
Datum der Einsendung
30.04.2020
Place and time of recording
13.03.2020 - 30.04.2020, Valmiera
Valmiera
Stichwörter
öffnen

13.03.2020.

Ļoti ātra situācijas eskalācija Eiropā saistībā ar Covid-19 jeb koronvīrusu. Šobrīd Latvijā 17 apstiprināti gadījumi, bet neapstiprināto noteikti ir vairāk. Vissmagāk pašlaik Itālijā. Uz slikto pusi strauji viss virzās daudzās citās valstīs. No 12. marta LV ārkārtas stāvoklis, atcelti pasākumi, slēgtas mācību iestādes, kas var – nepieņem apmeklētājus, strādā attālināti, bibliotēka arī ciet. Daļa ir stresā un vieglā panikā, daļa bezatbildīgi, daļa uzskata, ka viss tiek pārspīlēts. Es pēdējās pāris nedēļas papildināju krājumus, vienīgi par virsmu dezinfekciju laicīgi nepadomāju. Tomēr pieļauju, ka pirmais panikas vilnis pāries un tad jau atkal pievedīs un varēs nopirkt. Gleznošana nenotiks vismaz līdz 14. aprīlim, jo tik ilgi pašlaik noteikts, ka skolas ciet. Situācija gan mainās pa stundām un dienām. Iesniedzu vakar gada deklarāciju.

15.03.2020.

Skaisti saulaina diena. Aizbraucām uz Ainažiem izvēdināt galvu. Pa ceļam redzējām dzērves. Daudzi šodien devās pastaigās pie dabas.

16.03.2020.

Sestdien (14.03.) valdība paziņoja, ka slēgs visu pasažieru satiksmi naktī uz otrdienu (17.03.), bet vēl tomēr organizējas speciālie reisi. Izrādās, ka mājās grib tikt daudzi mūsējie. Domāju, pamatīgs saslimušo lēciens būs pēc dažām dienām, jo visi neievēros karantīnu. No rīta šodien LV 34 saslimušie, Lietuvā 14, Igaunijā 205. Ļoti straujš pieaugums citur Eiropā un ASV. Spānijā, Nīderlandē jau karantīna, UK pieiet tam visam diezgan vieglprātīgi. Situācija ātri mainās, pamazām visu slēdz ciet. Biedējoši. Visvairāk uztraucos, lai nesaslimstam tā, ka nav iespējams iet ārā, parūpēties par K. Nezinu, ko darīt. Bail. Uz darbu vēl ejam.

17.03.2020.

Liekas, ka šobrīd ārā, svaigā gaisā, tālāk no citiem cilvēkiem, ir visdrošāk. Un cik gaiss šķiet svaigs, ar kādu baudu to ievelku plaušās! Pēcpusdienā ar sarakstu aizgājām uz veikalu vēl šo to iepirkt. Citi cilvēki izskatījās tieši tāpat apjukuši. Ne visi vēl ir sapratuši, ka jāievēro distance. Negribu vairs uz veikalu iet. Mums ir pilns ledusskapis un domāju maksimāli no veikala izvairīties. Katru vakaru zvanu mammai, lai viņai ir ar ko parunāties. Uz Vācijas-Polijas robežas haoss. Polija nelaiž cauri tranzītā tos, kuri grib atgriezties Baltijas valstīs. Viņus var saprast, tomēr varēja šo krīzi risināt ātrāk un saprātīgi, nevis tiepties kā āži, tāpat vīrusu neapturēs.

18.03.2020.

Darbā nav psiholoģiski viegli sastapt citus cilvēkus. Citi čīkst, ka jāsēž mājās izolācijā vai jāstrādā no mājām. Es labprāt to šobrīd darītu. Es negribu satikt citus cilvēkus. Ieraudzīju Garamantas.lv aicinājumu rakstīt pandēmijas dienasgrāmatu. Domāju, ka es to varētu darīt. Palīdz nomierināties. Uz šodienu Vidzemē apstiprināti 1 – 5 saslimušie, visā LV 71, Lietuvā 29, Igaunijā 258. Itālijā joprojām ir vistrakāk – 31506. Reti kurš marta sākumā spēja paredzēt šādu attīstību. Mirušo skaits no Covid-19 pasaulē pārsniedz 8 tkst., inficējušies vairāk nekā 200 tkst., gandrīz 90 tkst. izveseļojušies.

19.03.2020.

Šodien pirmo dienu nav tik liels saspringums un bailes. Jau tāda kā samierināšanās vai arī pirmais šoks pārgājis un pamazām notiek situācijas pieņemšana? Arī izdarīts ir viss, ko pašlaik varu izdarīt. Atliek vien cerēt uz labāko, bet iekšēji gatavoties ļaunākajam. Vakar pateica, ka arī Eirovīziju atceļ un vakarā skatījāmies konkursam pieteiktās dziesmas. Mēs parasti to nedarām. Mūsu favorītes – Lietuva un Armēnija. Smējām, ka mācīsimies Lietuvas dziesmas deju soļus, ja būs jāsēž mājās. Arī Igaunijas dziedātājam smuka balss, bet tā balāde šobrīd neder – gribas ko dzīvespriecīgāku. Palīdz visi melnie joki, mēmes un komiksi. Viss, kas ļauj no sirds pasmieties. Šobrīd žēl, ka nav lielāka saldētava un galvenais, lai nepazūd elektrība (atkal lielas vēja brāzmas), ūdens un internets. Pēc tam – nesaslimt un, lai nesaslimst tuvie. Statistika pēcpusdienā: saslimušie LV 86, EE 267, LT 36.

20.03.2020.

Saslimušie LV – 111. Valdība izziņo atbalsta pasākumus uzņēmējiem, noteikumus, kas jāievēro tirgotājiem. Otro vakaru 21:00 cilvēki aplaudē mediķiem u.c., kas šajā laikā rūpējas par pārējiem. Vispār šķiet, ka cilvēki mazliet nomierinājušies. Vairāk staigā apkārt, vairāk mašīnu. Latvieši turpina atgriezties no ārvalstīm ar speciāli organizētiem reisiem. Tagad viss atkarīgs no tā, cik rūpīgi cilvēki ievēros piesardzības pasākumus. Darbā nolēmām, ka nākamnedēļ vēl daļa mēģina strādāt attālināti. Pirmā diena, kad domas nav panikā aizņemtas ar vīrusu.

21.03.2020.

Šorīt ziņo par pirmo mirušo Lietuvā. Vakar bija ziņas, ka Itālijā mirušos izved no pilsētas (Bergamo laikam) ar armijas kravas mašīnām. Un daļa joprojām uzskata, ka tā ir tikai gripa. Sarunāju ilustrācijas pasūtījumu, kas ir patīkams pārsteigums. Aplēju telpaugus un sastādīju sarakstu ar visu, kas jāpaveic. Pietiek apātiski lasīt ziņas. Ārā spoži spīd saule, bet auksts, +1,6 tikai. Pašlaik LV saslimušie 124, LT – 99, EE – 306. Ceru, ka šis nav klusums pirms vētras.

22.03.2020.

Rakstīšana un pēc tam pārrakstīšana palīdz norakstīt nost pēdējo nedēļu satraukumu. Sāk šķist, ka es un citi pārspīlējam, tas taču tāds saaukstēšanās vīruss vien ir. Tad paskatos uz pārējo pasauli, uz mirušajiem īsā laika sprīdī un šīs vieglprātīgās domas pāriet. Biju atkal garā pastaigā, laiks saulains, bet auksts. Iegāju “Rimi” pēc augļiem, dārzeņiem, zivīm un maizes. Nu jau tur ir labāk, cilvēki pamana uz grīdas novilktās līnijas, cenšas ievērot distanci. Ļoti palīdz paziņojuma atskaņošana 3 valodās, to beidzot dzird arī krievu pensionāri, kam līdz šim viss pa barabanu. Novienojos par pasūtījuma skicēm un sāku zīmēt gala variantu. Tas ir labi, nav laika ziņas pētīt un šausmināties, ka Zviedrija iesaista armiju, izstāžu halles pārveido par slimnīcām. Šodien pārsteidz ASV, laikam sākuši ņemt pandēmiju nopietni un testēt, klāt pa dienu nākuši vairāk kā 14 tkst saslimušo. Vissmagāk tomēr joprojām Itālijā, kur gan nāk klāt daudz saslimušo, gan daudz mirušo. S. no Anglijas mammai stāstīja, ka, jā, viņiem veikalos tukšums, viņa iepērkas ap 5 no rīta pirms darba, tad pa druskai var dabūt. Šodien dzirdēju strazdus. Saslimušie: LV – 139, LT – 105, EE – 326.

23.03.2020.

Pirmā diena darbam no mājām. Īsumā: sēdēšana birojā ir pārvērtēta. Padarīju vairāk un raitāk. Centos ievērot režīmu darba sākumam, pusdienlaikam un darba beigšanai. Vēl viena saulaina diena, strazdu bariņš ņēmās pa bērzu. Statistika: LV – 180 saslimušie no 6114 testētiem. Valmierā vēl neviena apstiprināta gadījuma nav.

24.03.2020.

Apstiprināti saslimšanas gadījumi: LV – 197, LT – 187, EE – 369. Kamēr vieni dara visu, lai palīdzētu citiem, tikmēr citi uzņēmumi mēģina iedzīvoties prasot milzīgas cenas par aizsarg- un dezinfekcijas līdzekļiem. Vakar vakarā arī UK paziņoja, ka izsludina ārkārtas stāvokli un slēdz visu, kas mazāk svarīgs. Nemiers ir pierimis. Pēc mašīnu un cilvēku kustības šķiet, ka citiem ir līdzīgi. Vakarā valdība cita starpā paziņo, ka brīvdienās slēgs tirdzniecības centrus, atsevišķu jomu veikali paliks vaļā. Dabas takas ap Rīgu būs vēl vairāk noslogotas.

25.03.2020.

Gandrīz sāk likties, ka viss ir normāli un kā bijis. Ja nelasa ziņas, tad var piemirst. Tikai rokas jāmazgā. Cik ātri kas ārkārtējs kļūst par normālu. Darba arī bija daudz, nebija laika domāt. LV – 221. Pirmo reizi konstatēts, ka 5 cilvēkiem nevar noteikt, no kurienes saslimuši. Tas ir slikti, bet bija gaidāms, ņemot vērā, cik daudzi “uzšķauda” izolēšanās pasākumiem un tikpat daudzi “uzšķauda” 2 m distancei.

26.03.2020.

Strazdu pilni zālāji. Jau kārtējo dienu saulains. Sen nav bijis tik daudz saulainu dienu pēc kārtas. Turpinu strādāt no mājām, patīk. No rīta un pusdienlaikā ar suni ejam garākā pastaigā. Pamazām taisu sarakstu, ko veikalā vajadzēs nopirkt. LV – 244, EE – 538 un viena nāve, LT – 274.

27.03.2020.

No rīta biju uz veikalu ar sarakstu, visu nedabūju, bet iztiksim kā ir. Visur veikalā uzraksti par 2 m distanci, bet pensionāriem un padzīvojušām kundzēm tāds koncepts ir nesaprotams. Laikam uzskata, ka tās visas ir muļķības, vai arī viņām nav ko zaudēt. Mazākā veikalā grūtāk gar plauktiem apmainīties, bet var taču pagaidīt vai iet pa citu aili. Matu jautājumu atrisināju tā, ka pati aplīdzināju čolku un pasūtīšu matu krāsu ar piegādi, jo Drogas ar savu šaurību ir pēdējais veikals, kurp tagad gribas iet. Šodien ļoti silts, +13. Saslimušie LV – 280, EE – 575, LT – 345.

28.03.2020.

Vēl viena silta diena, tirdzniecības centri ciet un uz Saulkrastiem 10 km sastrēgums. Šis pat ir smieklīgi, tomēr skumji vienlaikus. Vakarā noskatījos JRT “Revidentu”. Sen nebija uz teātri būts, un kad gan vēl es varētu redzēt JRT izrādi, turklāt neizejot no mājas? Pabeidzu pasūtījumu, jāsāk nākamais. Priecājos par šajā laikā doto iespēju. Beidzot arī pabeidzu lasīt “Avotu”. Gaiša, mierīga grāmata, tomēr beigas skumjas. Saslimušie LV – 305, LT – 382, EE – 645.

29.03.2020.

Aukstums ir atpakaļ un arī cilvēku uz ielām mazāk. Nācās iet uz veikalu, jo brīvdienās tiek ēsts vairāk kā plānoju. Veikals = stress. Vēl stress, ka rīt jāatgriežas birojā. Šādā brīdī cenšos atcerēties par mediķiem, pārdevējiem u.c., kas riskē daudz vairāk. Un priecājos, ka joprojām ir darbs. Vakarā šikojām – pasūtījām picas. S. no Anglijas zvanīja mammai, stāstīja, ka nu jau cilvēki mazliet nomierinājušies ar pirkšanos. No rīta izķer, bet pēcpusdienā jau var normāli nopirkt pārtiku. S. viss labi, darbs ir, tikai pie ārsta netiek, jo nepieņem. Visādi tumšādainie baros vazājoties un neievēro noteikumus. Mamma sašutusi, bet es viņai atgādināju, ka pie mums jau arī ne visi ir apzinīgi. LV – 347, LT – 437, EE – 679.

30.03.2020.

Atpakaļ birojā, stress arī atpakaļ. Vakarā mamma stāstīja kā gājusi uz veikalu. Tā kā svētceļojumā. Man pēc šitā vajadzēja iedzert. Šur tur uzsnidzis sniegs. Arī Valmierā apstiprināti saslimušie. LV – 376, LT – 484, EE – 715.

31.03.2020.

Viena lieta, ko nemāku – izsekot, cik ilgi kas stāv ledusskapī un saldētavā, jo agrāk tik daudz pārtikas neuzglabāju. Gandrīz vai prasās sākt uzskaiti ar derīguma termiņiem. Ļoti gribas tortīti. Atradu šokolādi, iztiksim. LV – 398, LT – 533, EE – 745.

01.04.2020.

Nemanīju nevienu izjokošanas mēģinājumu. Tas ir kas nebijis. Tajā pašā laikā ir brīnišķīgi daudz radošu asprātību, ko šis ārkārtējais stāvoklis radījis. Ir darāmais un nav tik daudz laika ziņas lasīt un domāt par notiekošo. LV – 446, LT – 581, EE – 779.

02.04.2020.

Korona aizgājusi otrajā plānā. 2 m un roku mazgāšana ir jaunā realitāte, kas visu laiku sēž kaut kur pakausī. Diena paiet un tad tikai iedomājos – ā, jā, ir ārkārtas stāvoklis, ir vīruss, iespējams saslimt. Gribas kaut kur aiziet vai aizbraukt. Pat ne tik daudz fiziski doties, cik dzīvot ar apziņu, ka to var mierīgi darīt un ir iespējas. Bet tagad kur brauksi? Tikai uz mežu. Mamma katru vakaru zvana, bieži sašutusi atstāsta ziņas. Tas ir nogurdinoši. Man gribas viņu satikt, apskaut un parunāt par kaut ko citu. LV – 458, LT – 649, EE – 858.

03.04.2020.

No 100 gadījumiem 19. janvārī līdz 900 000 gadījumiem 1. aprīlī – tā iet ar oficiāli saslimušo skaitu pasaulē. 2. aprīlī šis skaits jau pārsniedza 1 miljonu. Apstiprināto saslimušo skaits: LV – 493, LT – 696, EE – 961. Ir dienas, kad vieglāk šķiet pierakstīt tikai sausus faktus.

04.04.2020.

Sīko darbu diena: tīrījām māju, bijām uz pāris veikaliem. Veikali ir stress. Mēģināju skatīties Nacionālā teātra “Latgola.lv-1”, bet tas humora līmenis nav man. Apbrīnojami kā sarosījušies bļāvēji, ka valdība slikti strādā un vajag daudz stingrāk ierobežot, vajag to un šito. Otra bļāvēju grupa bļauj, ka valdība slikta, viss pārspīlēts, nekas briesmīgs nenotiek un ārkārtas situācija jāatceļ. Krīze labi izgaismo cilvēkus. LV – 509, LT – 771, EE – 1018.

05.04.2020.

Apdarīju visādus sīkumus, biju garākā pastaigā. Uz ielām ir cilvēki, kuri ietur distanci, ir kuri joprojām to nedara. Tiešām nesaprotu, vai tas ir tik grūti?! LV – 533, LT – 811, EE – 1097.

06.04.2020.

Ja varētu no visiem visos gadījumos ieturēt 2 m distanci, nebūtu tāda satraukuma. Ir jau pierasts, ka visādi citādi šis ir jaunais normālais. Tajā pašā laikā fonā ir gaidas, kad šī situācija mainīsies, vai nu uz labo vai slikto pusi. LV – 542, LT – 843, EE – 1108.

07.04.2020.

Ja nebūtu ziņas, statistika un traumēta roku āda, varētu arī aizmirst par ārkārtas stāvokli. Gatavoju no tā, kas mājās ir un izrādās, ka nav katru dienu jāskrien uz veikalu kaut ko nopirkt kā to darīju vēl februārī. Siltākā diena šogad, + 18. LV – 548, LT – 880, EE – 1149.

08.04.2020.

Ārkārtas situāciju valstī pagarināja līdz 12. maijam. Tas varētu nozīmēt iespēju noskatīties vēl dažas teātra izrādes. Sajūtās iestājies atslābums. Šķiet, ka citiem arī. Ka tik šitas mums vēlāk neatspēlējas. Izskatās, ka vistrakāk pašlaik iet ASV, spilgti redzams viņu valdības prāta spēju trūkums. LV – 577, LT – 912, EE – 1185.

09.04.2020.

Diena paskrēja zibenīgi steidzot darbus pirms brīvdienām. Pat nezinu, kas šodien notika pasaulē un nemaz negribu lasīt ziņas. LV – 589, LT – 955, EE – 1207.

10.04.2020.

Ļoti patīkama sajūta, ka priekšā 4 brīvdienas. Izguļamies un nolemjam aizbraukt uz dažiem veikaliem, jo darbs – mājas – darbs – mājas rada besīgu sajūtu un ir dažas lietas pērkamas. Tirgū nopirkām ļoti garšīgus marinētas makreles gabalus. Atliek cerēt, ka kaut kad atkal būs droši ciemoties, apskauties, stundām sēdēt un pļāpāt klātienē, jo tieši to mēs būtu darījuši šajās Lieldienās, bet nevaram būt tik bezatbildīgi. Daudzi laikam devās uz laukiem un ciemos. Ar bažām gaidu, ko nesīs pēcsvētku laiks. LV – 612, LT – 999, EE – 1258.

11.04.2020.

Tomēr nolēmu krāsot olas un priecājos, ka to izdarīju. Smukas sanāca. LV – 630, LT – 1026, EE – 1304.

12.04.2020.

Prieks skatīties uz citu skaistajām, krāsotajām olām soctīklos. L. arī dažas ļoti smukas sanākušas karkādes tējā. Strādāju pie pasūtījuma, vakarā uzcepu ābolu plātsmaizi. Ziņas lasu minimāli, tās tikai uztrauc. LV – 651, LT – 1053, EE – 1309.

13.04.2020.

Drosmīgi pieķēros lielākam akvareļa formātam un sanāca labi. Jāpasūta tikai lielāka ota. Laiks otro dienu diezgan slikts, ik pa laikam līst, tomēr viss pamazām top zaļāks, pumpuri raisās. Vakarā noskatījos JRT izrādi “Stāsts par Kasparu Hauzeru”. Lasīju jūsmīgas atsauksmes, bet pašai sajūsma izpalika. Tehniski gan interesanti izveidota izrāde. Jau vairākas naktis slikti guļu. LV – 655, LT – 1062, EE – 1332.

14.04.2020.

Pamostos ar sniegu aiz loga. Slapjš, ķepīgs, ar vēju. Ar suni ejam samiegtām acīm, jo to ķēpu vējš dzen tieši sejā. Interesanti, ka šis laiks vedina uz cepšanu – bulciņas, maizes, kūkas…. Man arī gribas pamēģināt uzcept maizi, jau atlasīju dažas vienkāršas receptes. Uz šodienu LV miruši 5, izveseļojušies 16. Pasaulē miruši 120 tkst., izveseļojušies 459 tkst., saslimuši gandrīz 2 miljoni. LV – 657, LT – 1070, EE – 1373.

15.04.2020.

Diena nekāda. Te tā bija un te tās vairs nav. Slapjdraņķis. LV – 666, LT – 1091, EE – 1400. Igauņiem vistrakāk ir Sāremā, sala ciet, apmēram puse salinieku esot slimi.

16.04.2020.

Visu dienu aiz loga plosās vējš, gaudo ventilācijā. Vakarā pārstāj un iestājas šokējošs klusums. Skaists saulriets, ugunīgi dzelteni un rozīgi mākoņi. Strādāju pie savas mājaslapas, iet lēni, viss jauns un pētāms.

17.04.2020.

Pamodos agri, gribu atsākt agros rītus. Laikam visas šīs situācijas dēļ pēdējo mēnesi nespēju pamosties. Brokastoju un domāju, ka esmu dusmīga. Dusmas un bailes – spilgtākās emocijas kopš marta. Dusmas uz ķīniešiem par šitā draņķa palaišanu, dusmas uz itāļiem un pārējiem, kuri tik ilgi to uztvēra vieglprātīgi, dusmas uz visādiem pajoliņiem ar 5G, brīnumūdeņiem un ko tik vēl ne, vienkārši dusmas uz visu pasauli. Vai kaut reizi dzīvē varētu neiestāties krīze tad, kad dzīve sāk iet kalnā? Bailes – vai par to vispār ir vērts rakstīt? Bailes no cilvēkiem, bailes no durvju rokturiem, bailes no tā, cik ilgi un cik dziļi kritīsim. Vislielākās bailes par sev mīļajiem. Izlasīju arī rakstu par to, ko darīt, ja mājsaimniecībā visi saslimuši un nav, kas izved suni. Trauksmes līmenis = kosmoss. Kā viņi to iedomājas – suni var nodot patversmē? Suns nav mēbele! Suns ir ģimenes loceklis. Nav padomājuši par to, kāda trauma tā ir saimniekam, kurš jau tā jūtas maksimāli sūdīgi, un sunim, kurš pēkšņi tiek iemests svešā vidē, pamests. Ai, respektīvi, riktīgi uzcepos.

29.04.2020.

Nejutu vajadzību rakstīt, jo visas dienas šķiet vienādas. Ne kur braukt, ne kur iet. Tik, cik uz mežu. Saslimušo skaits lēni kāpj. Īsti nelasu, kas notiek citur pasaulē, bet laikam apmēram tas pats. Mazāk ziņu – mierīgāk. Dažas valstis no maija pamazām mīkstinās ierobežojumus, laikam mēs arī. Pagājušajā nedēļas nogalē cīnījos ar ilgstošu trauksmi, ko noteikti veicināja arī pašreizējā saspringtā situācija. Laiks pieturas vēss, viss pamazām plaukst. Uzsāku ainavu projektu, tas dod mērķi. Šodien pakoju kartīšu pasūtījumus un priecājos, ka tāds sīkums – ar roku rakstīta kartīte – var cilvēkiem noderēt.

30.04.2020.

Gaisā jūtams pilnīgs atslābums no ierobežojumiem. Daudziem laikam šķiet, ka pēc 12. maija, kad tā kā varētu beigties ārkārtas stāvoklis, viss maģiski beigsies, slimība izzudīs, piesargāties nevajadzēs. Kaitinoši maldi. Pamazām taisīs vaļā robežas, atsāks lidojumus. Viļņa centra lielāko daļu atdos āra kafejnīcām, dažas citas Eiropas pilsētas pārkārto ielas, lai prioritāte būtu gājējiem un velobraucējiem. Brīdina arī par nākamo vīrusa vilni rudenī. Vai dzīve vispār vairs būs tāda kā 2019. gadā?

Bildlegende

Zeige 1-118 von 118 Einträgen.
#OrtDatumTypVietas tips
  
1Latvija
(Latvia)
13.03.2020Mentioned in the textCountry
2Itālija
(Italy)
13.03.2020Mentioned in the textCountry
3Latvija
(Latvia)
13.03.2020Mentioned in the textCountry
4Ainaži
(Ainaži, Limbažu novads)
13.03.2020Mentioned in the textCity
5Lietuva
(Lithuania)
16.03.2020Mentioned in the textCountry
6Igaunija
(Estonia)
16.03.2020Mentioned in the textCountry
7Amerikas Savienotās Valstis
(United States)
16.03.2020Mentioned in the textCountry
8Spānija
(Spain)
Nicht angegebenMentioned in the textCountry
9Nīderlande
(Netherlands)
16.03.2020Mentioned in the textCountry
10Lielbritānija
(United Kingdom)
16.03.2020Mentioned in the textCountry
11Vācija
(Germany)
17.03.2020Mentioned in the textCountry
12Polija
(Poland)
17.03.2020Mentioned in the textCountry
13Polija
(Poland)
17.03.2020Mentioned in the textCountry
14Vidzeme
(Vidzeme, Latvija)
18.03.2020Mentioned in the textRegion, area
15Latvija
(Latvia)
18.03.2020Mentioned in the textCountry
16Lietuva
(Lithuania)
Nicht angegebenMentioned in the textCountry
17Igaunija
(Estonia)
18.03.2020Mentioned in the textCountry
18Itālija
(Italy)
18.03.2020Mentioned in the textCountry
19Lietuva
(Lithuania)
19.03.2020Mentioned in the textCountry
20Armēnija
(Armenia)
19.03.2020Mentioned in the textCountry
21Lietuva
(Lithuania)
19.03.2020Mentioned in the textCountry
22Igaunija
(Estonia)
19.03.2020Mentioned in the textCountry
23Latvija
(Latvia)
19.03.2020Mentioned in the textCountry
24Igaunija
(Estonia)
19.03.2020Mentioned in the textCountry
25Lietuva
(Lithuania)
19.03.2020Mentioned in the textCountry
26Latvija
(Latvia)
20.03.2020Mentioned in the textCountry
27Lietuva
(Lithuania)
21.03.2020Mentioned in the textCountry
28Itālija
(Italy)
21.03.2020Mentioned in the textCountry
29Bergamo
(Bergamo, Province of Bergamo, Italy)
21.03.2020Mentioned in the textCity
30Latvija
(Latvia)
21.03.2020Mentioned in the textCountry
31Lietuva
(Lithuania)
21.03.2020Mentioned in the textCountry
32Zviedrija
(Sweden)
20.02.2020Mentioned in the textCountry
33Amerikas Savienotās Valstis
(United States)
22.03.2020Mentioned in the textCountry
34Itālija
(Italy)
22.03.2020Mentioned in the textCountry
35Anglija
(England, United Kingdom)
22.03.2020Mentioned in the textCountry
36Latvija
(Latvia)
22.03.2020Mentioned in the textCountry
37Lietuva
(Lithuania)
22.03.2020Mentioned in the textCountry
38Igaunija
(Estonia)
22.03.2020Mentioned in the textCountry
39Latvija
(Latvia)
23.03.2020Mentioned in the textCountry
40Valmiera
(Valmiera)
23.03.2020Mentioned in the textCity
41Latvija
(Latvia)
24.03.2020Mentioned in the textCountry
42Lietuva
(Lithuania)
24.03.2020Mentioned in the textCountry
43Igaunija
(Estonia)
24.03.2020Mentioned in the textCountry
44Lielbritānija
(United Kingdom)
24.03.2020Mentioned in the textCountry
45Rīga
(Rīga)
24.03.2020Mentioned in the textCity
46Latvija
(Latvia)
25.03.2020Mentioned in the textCountry
47Latvija
(Latvia)
26.03.2020Mentioned in the textCountry
48Igaunija
(Estonia)
26.03.2020Mentioned in the textCountry
49Lietuva
(Lithuania)
26.03.2020Mentioned in the textCountry
50Latvija
(Latvia)
01.04.2020Mentioned in the textCountry
51Lietuva
(Lithuania)
01.04.2020Mentioned in the textCountry
52Igaunija
(Estonia)
01.04.2020Mentioned in the textCountry
53Latvija
(Latvia)
02.04.2020Mentioned in the textCountry
54Lietuva
(Lithuania)
02.04.2020Mentioned in the textCountry
55Igaunija
(Estonia)
02.04.2020Mentioned in the textCountry
56Latvija
(Latvia)
03.04.2020Mentioned in the textCountry
57Lietuva
(Lithuania)
03.04.2020Mentioned in the textCountry
58Igaunija
(Estonia)
03.04.2020Mentioned in the textCountry
59Latvija
(Latvia)
04.04.2020Mentioned in the textCountry
60Lietuva
(Lithuania)
04.04.2020Mentioned in the textCountry
61Igaunija
(Estonia)
04.04.2020Mentioned in the textCountry
62Latvija
(Latvia)
05.04.2020Mentioned in the textCountry
63Lietuva
(Lithuania)
05.04.2020Mentioned in the textCountry
64Igaunija
(Estonia)
05.04.2020Mentioned in the textCountry
65Latvija
(Latvia)
06.04.2020Mentioned in the textCountry
66Lietuva
(Lithuania)
06.04.2020Mentioned in the textCountry
67Igaunija
(Estonia)
06.04.2020Mentioned in the textCountry
68Latvija
(Latvia)
07.04.2020Mentioned in the textCountry
69Lietuva
(Lithuania)
07.04.2020Mentioned in the textCountry
70Igaunija
(Estonia)
07.04.2020Mentioned in the textCountry
71Amerikas Savienotās Valstis
(United States)
08.04.2020Mentioned in the textCountry
72Latvija
(Latvia)
08.04.2020Mentioned in the textCountry
73Lietuva
(Lithuania)
08.04.2020Mentioned in the textCountry
74Igaunija
(Estonia)
08.04.2020Mentioned in the textCountry
75Latvija
(Latvia)
09.04.2020Mentioned in the textCountry
76Lietuva
(Lithuania)
09.04.2020Mentioned in the textCountry
77Igaunija
(Estonia)
09.04.2020Mentioned in the textCountry
78Latvija
(Latvia)
10.04.2020Mentioned in the textCountry
79Lietuva
(Lithuania)
10.04.2020Mentioned in the textCountry
80Igaunija
(Estonia)
10.04.2020Mentioned in the textCountry
81Latvija
(Latvia)
11.04.2020Mentioned in the textCountry
82Lietuva
(Lithuania)
11.04.2020Mentioned in the textCountry
83Igaunija
(Estonia)
11.04.2020Mentioned in the textCountry
84Latvija
(Latvia)
12.04.2020Mentioned in the textCountry
85Lietuva
(Lithuania)
12.04.2020Mentioned in the textCountry
86Igaunija
(Estonia)
12.04.2020Mentioned in the textCountry
87Latvija
(Latvia)
13.04.2020Mentioned in the textCountry
88Lietuva
(Lithuania)
13.04.2020Mentioned in the textCountry
89Igaunija
(Estonia)
13.04.2020Mentioned in the textCountry
90Latvija
(Latvia)
14.04.2020Mentioned in the textCountry
91Latvija
(Latvia)
14.04.2020Mentioned in the textCountry
92Lietuva
(Lithuania)
14.04.2020Mentioned in the textCountry
93Igaunija
(Estonia)
14.04.2020Mentioned in the textCountry
94Latvija
(Latvia)
15.04.2020Mentioned in the textCountry
95Lietuva
(Lithuania)
15.04.2020Mentioned in the textCountry
96Igaunija
(Estonia)
15.04.2020Mentioned in the textCountry
97Sāmsala
(Saaremaa, Saare County, Estonia)
15.04.2020Mentioned in the textIsland
98Viļņa
(Vilnius, Vilnius County, Lithuania)
30.04.2020Mentioned in the textCity
99Eiropa
(Europe)
30.04.2020Mentioned in the textRegion, area
100Latvija
(Latvia)
27.03.2020Mentioned in the textCountry
101Igaunija
(Estonia)
27.03.2020Mentioned in the textCountry
102Lietuva
(Lithuania)
27.03.2020Mentioned in the textCountry
103Saulkrasti
(Saulkrasti, Saulkrastu novads)
28.03.2020Mentioned in the textCity
104Latvija
(Latvia)
28.03.2020Mentioned in the textCountry
105Lietuva
(Lithuania)
28.03.2020Mentioned in the textCountry
106Igaunija
(Estonia)
28.03.2020Mentioned in the textCountry
107Anglija
(England, United Kingdom)
29.03.2020Mentioned in the textCountry
108Latvija
(Latvia)
29.03.2020Mentioned in the textCountry
109Lietuva
(Lithuania)
29.03.2020Mentioned in the textCountry
110Igaunija
(Estonia)
29.03.2020Mentioned in the textCountry
111Valmiera
(Valmiera)
30.03.2020Mentioned in the textCity
112Latvija
(Latvia)
30.03.2020Mentioned in the textCountry
113Lietuva
(Lithuania)
30.03.2020Mentioned in the textCountry
114Igaunija
(Estonia)
30.03.2020Mentioned in the textCountry
115Latvija
(Latvia)
31.03.2020Mentioned in the textCountry
116Lietuva
(Lithuania)
31.03.2020Mentioned in the textCountry
117Igaunija
(Estonia)
31.03.2020Mentioned in the textCountry
118Valmiera
(Valmiera)
13.03.2020 - 30.04.2020Place and time of recordingCity

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.