#LFK-150-40

Benennung
Palīdzība kad kāds ļaunu darījis ir
Nummer der Einheit
40
Sprache
Lettisch
Submitter
Place and time of recording
Krimulda
Sigulda, Siguldas novads
Stichwörter
#LFK-150-40
Wurde dechiffriert vonAivars Troska
BeendetJa
BestätigtNein
Korrigiert2016-10-28 14:05:50
Dechiffrierungvinu rikle ir atvērts kaps ar savām melēm tie viltibu darra ōdžu dzelons ir apakš viņu lupām.

40

No 32 Palīdziba kad kāds ļaunu darijis ir
Steidzies ak Kungs mani izglābt. ak Kungs man palidzet Lai tevim patik Kungs mani izglābt Steidzies ak Kungs man par palīgu. Lai kaunā top un par apsmieklu klūst kas manu dvēseli mekle viņu samaitat lai top atpakaļ dzīti un kaunā likti kam mana nelimiba [nelaimība] patīk. Lai tie atpakaļ griežās un savu apkaunešanās algu dabu kas saka to ka Lai kaunā top un apkauneti klūst kas manu dvēseli mekle lai atpakal dzīti un kaunā top kam manas nelaimibas gribas Iekš tevim lai priecajōs un līgsmojōs visi kas tevi mekle lai tie kas tavu pestīšanu mīlo vienu mēr saka augsti svēts lai ir Dievs Bet es esmu bēdigs un nabags ak Dievs  steidzies pie manim tu essi mans palīgs un mans izglābejs ak Kungs nekavejies.
Text dechiffrieren
#LFK-150-40
Wurde dechiffriert vonLigaB
BeendetJa
BestätigtJa
Korrigiert2019-09-18 20:26:17
Dechiffrierung

150, 40 Rg Krimuldā ? / - -
Palīdziba kad kāds ļaunu darijis ir.
Steidzies ak kungs mani izglābt ak Kungs man palidzet Lai tevim patik Kungs mani izglābt Steidzies ak Kungs man par palīgu. Lai kaunā top un par apsmieklu klūst kas manu dvēseli mekle viņu samaitat lai top atpakaļ dzīti un kaunā likti kam mana nelimiba [nelaimība] patik. Lai tie atpakaļ griežās un savu apkaunešanās algu dabu kas saka to ta Lai kaunā top un apkauneti klūst kas manu dvēseli mekle lai atpakal dzīti un kaunā top kam manas nelaimibas gribas Iekš tevim [tevis] lai priecajos un līgsmojos [līksmojos] visi kas tevi mekle lai tie kas tavu pestišanu mīlo vienumēr saka augsti svēts lai ir Dievs Bet es esmu bēdigs un nabags ak Dievs steidzies pie manim [manis] tu esi mans palīgs un mans izglābejs ak Kungs nekavejies.

Text dechiffrieren

Bildlegende



Zeige 1-1 von 1 Eintrag.
#OrtDatumTypVietas tips
  
1Krimulda
(Sigulda, Siguldas novads)
Nicht angegebenPlace and time of recordingPart of a city

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.