0011-Pilskalnes-pamatskola-0027
TranscriberEmis
Completed
Accepted
Updated2016-05-15 22:08:16
Transcription (text)

29,1-5

Pasaka.
Ka braucis kācs cilvēks no pilsētas, Par mežu un atradis mazu āzīti cela malā sasietu. Vines panēma āzīti, un ielika ratos un veda. Vineš saka, iz āzīti kas tevi tā saseja var būt dzērāji. Vins glaudija un teica laps āzīts kātik pagludija un saka laps ta azīts izkāris mēli saka pakaļ cilvēka lāps lāps, kātik cilvēks pasak tā azs arī, āzītis izkāris mēli saka laps un ko tālāk runā un tā lielāks azītis taisā Azītis cilvēkam jau baili palika vinš Grib grūst āzīti laukā no ratiem bet Āzītis turās pretim jau cilvēkam sāka mati celties gaisā no bailēm vienā reizē kā grūd tā i izgrūda. Kā izgrūda un pabruca tālāk tā pērkūnis nospēra.

29,6

Nostāscs.
Ka vienās mājās dzīvojuši Viena bāba meitene un viena No radiem. Tas kur no Radiem, bijis burvis. Burvis nomirs gulējis jau iz dēliem [dēļiem] otru dienu jau. Tā meitene sēdējuša pie galda un lasījuša grāmat tā vecene gulējuse uz krāsnes. Viniem bijis liels un briesmi sirdīks sunis, tas sunis gulējis uz (tiek pārnests uz otru lapu)
File0011-Pilskalnes-pamatskola-0027
Transcribe text
RepositoryArchives of Latvian Folklore
CollectionCollection of Pilskalne Primary School
Keywords

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.