0012-Uzinu-pamatskola-1-0054
AtšifriejaEmis
Pabeigts
Apstyprynuots
Lobuots2016-05-17 14:08:12
AtšifriejumsElla. Vinter. Liel - Dimzēnos 9/I 26. g.

74,113.

Ziņģe.
Tai cūkai bija labas zarnas nevis kadas nera zarnas, tur bija žīdam zeides uz tām cempelmarijām cabilām. Entel mentel lukam bukam sērem bērem kancem.
Tai cukai bija labi nagi nevis kādi nera nagi tur bija žīdam kurpes uz tām cempelmarījām cabilām. Entel mantel lukam bukam sērem bērem kancem.
Tai cūkai bijas labas kājas nevis kādas nera kājas tur bija žīdam štuki uztām cempelmarījām cabilām. Entel mentel lukam bukam sērem bērem kancem.
Tai cūkai bija labas acis nevis kādas nera acis tur bija žīdam briles uz tām cempelmārijām, cabilām. Entel mentel lukam bukam sērem bērem kancem.
Tai cūkai bija labas ausis nevis kādas nera ausis tur bija žīdas šķīvels uz tām cempelmarijām cabilām. Entel mentel lukam bukam sērem bērem kancem.
Pateikuse Līze Freiberg. no Freiberga mājām. Rakstijuse Ella Vinter. Ūziņu pamatskolas III klases skolniece. 11 g. veca.
Fails0012-Uzinu-pamatskola-1-0054
Atšifrēt tekstu
KruojumsLatviešu folkloras krātuve
KolekcijaŪziņu pamatskolas vākums
Atslāgvuordi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.