#LFK-150-6

Nūsaukums
Zagļu vārdi
Vīneibys Nr.
6
Volūdys
Latviešu valoda
Iesūtītājs
Pierakstītājs
Pierakstīšanas laiks un vieta
1901, Drusti
Drusti, Drustu pagasts, Raunas novads
Atslāgvuordi
#LFK-150-6
AtšifriejaRozite
Pabeigts
Apstyprynuots
Lobuots2020-07-08 21:09:11
Atšifriejums

6

Mūsu Dieva māte gāja par vienu zaļu lauku un viņai bija tas Dieva bērns pie rokas. Tad nāce nāce 3 zagļi un tai gribeja to bērniņu zagt viņa sāce brekt sien Pēteri sien Pēteris atbildeja es esmu sējis ne ar ķēdem bet ar Dieva svētam rokam. Tev būs stāvet ka vienam bluķam še tev vajaga skaitit visas zvaigznes pie debes lapas uz tam kokiem visus akmiņus uz ta lauka un visas smiltis pie jūras krasta tev būs stāvet un nevis tāļak iet kāmer es nāku un tevi vaļā atlaižu iekš ta vārda Dieva ta Tēva + Dieva ta Dēla + Dieva ta cieniga svēta gara. Āmen.
1901. gadā. E. Malum.
Drustos
Atšifrēt tekstu
#LFK-150-6
AtšifriejaLigaB
Pabeigts
Apstyprynuots
Lobuots2019-09-18 16:50:46
Atšifriejums

150, 6 /C Drustos/
Mūsu Dieva māte gāka [gāja] par vienu zaļu lauku un viņa bija tas Dieva bērns pie rokas. Tad nāce [nāca] nāce [nāca] 3 zagļi un tai gribeja to bērniņu zagt viņa sāce [sāka] brekt sien Pēteri sien Pēteris atbildeja es esmu sējis ne ar ķēdem bet ar Dieva svētam rokam Tev būs stāvet ka vienam bluķam [bluķim] še tev vajaga skaitit visas zvaigznes pie debes [debess] Lapas uz tiem kokiem visus akmiņus uz ta lauka un visas smiltis pie jūras krasta tev būs stāvet un nevis tāļak iet kāmer es nāku un tevi vaļā atlaižu iekš ta vārda Dieva ta Tēva + Dieva ta dēla + Dieva ta cieniga svēta gara. Amen.

Atšifrēt tekstu

:Nav norādīta kategorija
Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VītaDatumsTipsKategoreja Vietas tipsTeksta fragments
   
1Drusti
(Drusti, Drustu pagasts, Raunas novads)
1901Pierakstīšanas laiks un vieta(Nav nūruodeits)Ciems

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.