0150-Buramvardi-01-0054
AtšifrējaAivars Troska
Pabeigts
Pārbaudīts
Labots2016-10-28 23:56:29
Atšifrējums

59

No 51 Vīvuļ vārdi.
Iekš ta vārda Dieva ta tēva + Dieva ta dēla + un ta cieniga svēta garra + iekš vārda ta Kunga Jezus Kristus deviņ reiz šurp deviņ reiz turp melnam vai zilam vai citam kādam vīvules lai izmirst šōs vārdus skaiti deviņ' reiz vai uz maizi vai uz kādu kōku uz ta cilveka iz sacišanu pēc tās spalvas dōd viņam vienu matu līdz no savas galvas kad viņš nāk un aiziet būs viņa lops vesals.

60

No 52 Vīvulu
Trīs puiši par deviņiem kalniem trīs puiši par deviņam judzēm 3 miroņi nakat pie Balta voi kadu citu spalvu Zirga un ņemat katris savu daļļu vīvules no balta zirga izdiesli [izdilsti] ka vecs mēnesis sakalsti ka purra niedre izdēdi ka vecs mirons Amen Amen Amen Amen Amen Amen Amen Amen Amen Dievs augstais stāvi tu pats klāt zirga spalvu jāpiesauc klāt un ja kāds plekis.

61

No 53 Dzirkstes vārdi
Kas tev ir gaužam tas man par labu tas kociņš iekšā čīkst ta niedre brakš tas jūras ūdens staiga šurpu un turp un paliek uz vietas Jezus vārdā Dievs tēvs + Dievs
Atšifrēt tekstu
KrājumsLatviešu folkloras krātuve
KolekcijaBuramo vārdu kolekcija
Atslēgvārdi
Vienības#LFK-150-59
#LFK-150-60
#LFK-150-61

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.