0150-Buramvardi-01-0057
AtšifrējaAivars Troska
Pabeigts
Pārbaudīts
Labots2016-10-31 18:01:02
Atšifrējums

69

No 61 Piena vārdi.
Dieviņš gāje pa ceļļu balti svārki mugurā balts spieķis rokā ir Eij Dieviņ Jāņa vakarā pa treideviņām muižiņām pa pa treideviņām sētiņām gar maniem skauģu kaimiņiem pārnes man labumiņu svētibiņu gausibiņu pie manām gosniņām baltu pienu treknu kreimu dzeltainu sviestu ka vasku manam (vārdu) gosniņām.

69a

Māra māra nāc manā laidarā izslauc manas gosniņas sava vāra katliņa nodeviņiem avotiem no deviņām āderēm pusi piena pusi kreima dzeltainu ka vasku augstu ka ledu vesalas manas gosniņas bijušas vesalas lai paliek Dievs tēvs + Dievs dēls un Dievs tas svētais gars + Amen + šie vārdi 3 reiz teicami.

70

No 62 Kad pirmo reiz lopus ganos laiž.
To saka tie mīļie lopiņi es šodien un daždienu un tu visu gadu pa dažu grāvi es ceru un ticu tur satika viņus 3 puikas tas pirmais ir Dievs tas dēls + tas ōtrais ir Dievs tas dēls + tas trešais ir Dievs tas svētais gars + tie pasarga man manus lopiņus un viņu asini un miesu un taisa vienu riņķi ap saviem lopiem un to riņķi ir taisijis Marijas mīļais bērns un tas riņķis ir slēgts ar septiņdesmit septiņām atslēgam ta pasargā Dievs man manus lōpiņus
Atšifrēt tekstu
KrājumsLatviešu folkloras krātuve
KolekcijaBuramo vārdu kolekcija
Atslēgvārdi
Vienības#LFK-150-69
#LFK-150-69a
#LFK-150-70

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.