0150-Buramvardi-01-0070
AtšifrējaAivars Troska
Pabeigts
Pārbaudīts
Labots2016-11-03 10:41:17
Atšifrējumsielikt un ausī iebāst, ta ka izkūst un galvā ietek tanī ausī vajaga ielikt kurā pusē sāp zobi un kad priekšā tad labajā pussē.

97

No 88. Kad lopi ar bultu šauti vāji.
Tad runa tam lopam klāt Glorija Marija ko tu par asins jūru un par 9ām jūrām caurgājis esi kad kad tu no ši lopa tik tīri iztecētu ka tīrais avots ūdens šeit laicīgi un tur mūžīgi bez apturēšanas jaizskaita un kad 3 reizes ir izskaitiji jasaka ven reiz Amen tapat ka 2 reiz būsi izskaitijis ja saka 2 reiz Amen trešu reizi trīs reiz Amen.

98

No 89. Pret uzliktam utim.
Bet kad bada dēļ zirgam vai lopam tad ta nedari Ja uzliktas utis tad vajaga ņemt 9 utis ielikt iekš papīra un sasiet ar lūcinu un vajaga ieladet flintē un tad nogriesties pret tukšumiem un skaitit iekš ta vārda Dieva ta tēva Dieva ta dēla un ta svēta garra kādā vējā nācis tādā lai aiziet jeb kad viņš man to ir darījis tad viņam pašam lai notiek tad vajag noskaitīt mūsu tēvs debesīs, Bet kad skaiti bet atpestī mūs no ļauna  jāsaka atpestī to gōvi jeb to zirgu vai citu kādu kukaini no tām uttim Amen Kad Amen
Atšifrēt tekstu
KrājumsLatviešu folkloras krātuve
KolekcijaBuramo vārdu kolekcija
Atslēgvārdi
Vienības#LFK-150-96
#LFK-150-97
#LFK-150-98

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.