0072-Bruno-Riekstins-01-0014
KrājumsLatviešu folkloras krātuve
KolekcijaBruno Riekstiņa folkloras vākums
Atslēgvārdi
Atšifrēja juzis
Pabeigts
Pārbaudīts
Labots 2018-05-16 19:38:06
Atšifrējums

47

Rožu vārdi.
Jezus brauc pa ūdeni un sausu zemi un tūreja trīs rozes iekš rokas viena brauca otra zvērēja trešā pazuda iekš vārda Dieva ta Tēva+Dieva tā Dēla+ Dieva ta svēta Gara + Amen

48

Rožu vārdi.
+Jezus brauc par jūru laiva 3 rozes nesa viņš rokā, tā pirma nozuda Ta otra sadega To trešā turēja viņš rokā, ta lai nozud iekš ta vārda Dieva ta Tēva + Dieva ta Dēla + caur spēku Dieva ta Svēta gara. Amen, Amen, Amen.

48a

Rožu vārdi.
Marija gāja par jūru tai bija 3 rozes rokā pirma balta otra sarkana trešā zila. Tās tai izputēja ta kā pelavas. Ta lai šī roze izput iekš to vārda Dieva ta Tēva + Dieva ta Dēla + Dieva tā Svēta gara + No tām debesu valstības atslēgam un no tas grēku piedošanas atlaides un piedodi iekš tā vārda Dieva ta Tēva + Dieva ta Dēla + Dieva tā svēta gara + Amen, Amen, Amen. 

49

Dažādas rozes.
Iekš visam baznicām tiek skandināts +++ Visiem svētiem tiek dziedāts +++ Tas svētais Evangelijums top sludinats caur šo gribu apsvilinat to ļaunumu to rozi, to balto, to melno, to sarkano un ģiftīgaku knutedamu un to līkušu ta un viņa lai netik gauši sāp nedz lauž nedz smeldz iekš to vārda Dieva ta tēva +++ Dieva ta Dēla +++ +++ Amen, Amen, Amen. 

50 

Rožu vārds. 
+ Roze Jezus Kristus iet par ūdeni un zemi trīs rozes savā rokā viena iet, otra skrien, trešā pazūd iekš to vārda Dieva ta Tēva + Dieva ta Dēla + un Dieva ta cienīga Svēta gara + Amen, Amen, Amen.

51

Rožu vārdi.
+ Iekš visām baznicam tiek sludināts +++ Iekš visām katoļu baznicam tiek dziedāts +++ Ar šiem vārdiem es gribu slavēt to sirdīgo rozi To balto rozi, to melno un to sarkano un visās citas