Valentīna Logina

Vārds
Valentīna Logina
Personiska informācija
Pēc V. Loginas stāstītā: “Kad strādāju kolhozā “Padomju Latvija” (Rauzas ciematā, kas kādreiz ietilpa Birzuļu ciemā) par galvenā grāmatveža vietnieci, iesaistījos deju kolektīvā. Atceros, ka Birzuļu ciema deju kolektīvā toreiz dejoja Ilga Biseniece, Goba Dzintra (strādāja Birzuļu pamatskolā par skolotāju), Jānis Ļipatovs, Laimonis Goba – visi rauzēnieši; no birzuliešiem (mērēniešiem) – Pēteris Lapiņš, Imants Maže, Vera Jeršova (vēlāk Akmina, ilgus gadus nostrādāja lopkopībā kolhozā “Draudzība”), Andris Brūzītis. Dejoja arī Jāzeps Kašs, kurš bijis no daudzbērnu ģimenes, strādājis par traktoristu, dzīvojis Mēros pie radinieces Leonoras Kašas).”
Informāciju sagatavojušas Birzuļu bibliotēkas vadītāja Vija Meistere un Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre novadpētniecības darbā Jana Čākure.
Dzimšanas laiks/vieta1946

Kartes leģenda

#VietaDateVeidsVietas tips
  
Nekas netika atrasts.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.