Anna Luca

Vārds
Anna Luca
Dzimtais vārds
Tauriņš
Nodarbes
Personiska informācija
Dzimusi kalpu ģimenē. Ieguvusi pamatskolas izglītību, pratusi lasīt un rakstīt. Viņas ģimenē dzimuši 6 bērni (2 miruši mazi). Izaudzinātas 3 meitas (Alma, Marta, Anna) un dēls Jānis. Kara laikā vīrs devies karot un vairs nav atgriezies. Anna kalpojusi pie saimniekiem. Vācu laikā – "Dambīšu" mājās (Plāņu pagastā), kuru saimniece bijusi ļoti labvēlīga pret Annas ģimeni. Vēlāk kalpojusi "Zaķu" mājās (Trikātas pagastā). Mazmeita Ausma ieguvusi skolotājas izglītību, 1957. gadā norīkota darbā Omuļos par skolotāju. Neilgi pēc tam arī Anna kopā ar meitu Almu pārcēlušās uz Omuļiem, lai palīdzētu Ausmai saimniecībā. Dzīvoklis atradies Omuļu skolā.
(No mazmeitas Ausmas Kronbergas (1929-2017) atmiņas pierakstījusi Omuļu bibliotēkas vadītāja Valve Āboliņa).
Informāciju sagatavojušas Omuļu bibliotēkas vadītāja Valve Āboliņa un Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre novadpētniecības darbā Jana Čākure.
Dzimšanas laiks/vieta20.05.1883
Trikāta
Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads
Dzīvesvieta
Miršanas laiks/vieta15.07.1970

Kartes leģenda

Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDateVeidsVietas tips
  
1Trikāta
(Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads)
20.05.1883Dzimšanas laiks/vietaCiems

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.