Attēlo no 1. līdz 12. no pavisam 12 ieraksta(-iem).
KodsKrājumsĪss aprakstsKolekcijasFailiTeksta vienībasAttēliIeraksti 
      
LFKLatviešu folkloras krātuve

Latviešu folkloras krātuves ap 3 miljonu folkloras vienību 2200 kolekciju krājums, kurā ietilpst arī Bdz un Bb vākumi. 1925. gada 3. septembrī uzsākta materiālu reģistrācija. Kolekcijas iespējamas ar vienu, kā arī ar 100 000 folkloras vienību, daļa no tām savākta jau 19. gadsimtā. Dažādu laiku izdevumos materiāli apzīmēti ar burtu savienojumiem LFK, FI, EFI, FS un no 1992. gada atkal ar LFK.

→ LFK BbBarona biedrības krājums

Barona biedrības (1924–1940), kuras viens no uzdevumiem bija turpināt Krišjāņa Barona folkloras krāšanas darbu, organizēts 53 471 vienības krājums. No 49 Bb kolekcijām, kur atrodams arī Jurjānu Andreja vākums, lielu daļu devuši Rīgas Skolotāju institūta audzēkņi. Barona biedrībai bija tiesības neatkarīgi publicēt savus materiālus. LFK tie apzīmēti ar šifru Bb.

→ LFK BdzBērnu dziesmu kolekcija

Folkloristes un skolotājas Annas Bērzkalnes ierosināts pēc īpašām jautājumu lapām sakrāts (1922–1930) skolēnu 42 358 folkloras vienību krājums, kas iesākumā sūtīts uz Rīgas 2. vidusskolu. LFK apzīmēts ar šifru Bdz.

DSDainu skapis

Krājumu veido Krišjāņa Barona "Dainu skapja" saturs: tautasdziesmu teksti — arī tie, kas netika publicēti "Latvju dainās" — un attēli. Virtuālais "Dainu skapis" pieejams www.dainuskapis.lv.

SBBBerlīnes Valsts bibliotēka

http://staatsbibliothek-berlin.de/

LITLatvijas literatūra

eLiterature.lv

MUZLatvijas mūziķi
TEALatvijas teātris
NMVNMV
FLKLatviešu folkloras krātuves lasītava

Krājumā iekļautas LFK lasītavā atrodamās grāmatas.

IZMImanta Ziedoņa muzejs
→ IZM AVAudiovizuālie muzeja priekšmeti
Attēlo no 1. līdz 12. no pavisam 12 ieraksta(-iem).