#LFK Ak-166-2

Nosaukums
Ilze Sperga. 17.03.2020.–01.04.2020. Pandēmijas dienasgrāmata.
Vienības Nr.
2
Kategorijas
Valodas
Latviešu valoda
Iesūtīšanas datums
01.04.2020
Pierakstīšanas laiks un vieta
17.03.2020 - 01.04.2020
Atslēgvārdi
Atvērt

17.03.2020. Otrā diena pašizolācijā.

Zvans kādai valsts iestādei. Tur tiek skaidroti kaut kādi iesniegumu iesniegšanas smalkumi, ziniet, mums tāda valstī situācija, mēs klātienē nepieņemam, nē, man ir e-paraksts, es tāpat nedzīvoju Rēzeknē, jā, tur ieejiet tai sadaļā, zem tās sadaļas ir apakšsadaļas sadaļa, 5. no augšas, tur 6 dokuments, tur rakstiet to, šito, to nerakstiet, miniet to otru iestādi, norādiet mērķi, tad jūs iesniegsiet, mēs apstiprināsim, tad jūs atsūtīsiet, aizpildīsiet, parakstīsiet, iesniegsiet....
Paralēli kājā tiek bakstīts kaut kas nereāli ass, jo "MammmuMammmuMammmmmu".
Zvans beidzas. Neko neatceros, kur un kas jāaizpilda, jāraksta, kādas sadaļas, kas, ko, kur.
"KOA????"
"Es gribu zaļo gumiju."

18.03.2020. Tomēr jāaizbrauc uz Gaiļezeru pēc izmeklējumu rezultātiem.

Agrs rīts. Stāvvietā pat atrodas, kur likt auto.
Koridorā vieni ārsti spriež, ka būs ! jāmazgā rokas, nopakaļ viņiem iet vēl viens un raženi klepo plaukstā. Reģistratūrā dāmas funktierē, ka sēž pārāk tuvu viena otrai, jānoliek tai vienai galdu citur, rēc - kaktā pie puķes. Paralēli apspriež pacientu, kas atnācis ar stiklainām acīm, kāsējis un laikam esot apēdis veselu ķiploka galviņu, vēl nosauc viņa vārdu un uzvārdu manā klātbūtnē. Apkopēja mazgā koridoru, slotu filigrāni virzot gar uzgaidāmo krēslu kājām, ka veidojas pusapļi. Vienīgais apmeklētājs mēģina tikt galā ar kafijas automātu.
Atviegloti secinu, ka nekam neesmu pieskārusies, ja neskaita savu pasi un saņemto aploksni ar dokumentiem. Visi trenējamies dzīvot citādi. Kā sarunā saka ģimenes ārste, elle vēl tikai būs.

01.04.2020.

Šodien bērni izdzirdēja, ka tēta datorā notiekošajā konferencē kādam no darbiniekiem spiedz bērns. Atsaucās un arī guva atbalsi. Paralēlā civilizācija.Nez, ko viņi no šī visa atcerēsies. Mamma datorā, tētis datorā, mamma liek rakstīt burtus un izkrāsot jāņogas un kaķi, mamma taisa ēst, tētis mazgā traukus, daudz multeņu un velo braukšanas, draugu nav, veikala nav, laukumiņa nav.Pieļauju, ka viņiem tas ir jautrs piedzīvojums. Tāpat kā man bērnībā runkuļu raušana, salmu talka, piekabes pievienošana žigulim, cūkas svilināšana un kartupeļu rakšana - svētki, kur piedalīties, un beidzot kaut kas notiek.Tiek rādīti ieraksti 1-2 no 2.
#VietaDatumsVeidsVietas tips
  
1Rēzekne
(Rēzekne)
17.03.2020Minēts tekstāPilsēta
2Gaiļezers
(Gaiļezera iela 13, Rīga, LV-1079)
18.03.2020Minēts tekstāEzers

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.