#LFK-150-6

Nosaukums
Zagļu vārdi
Vienības Nr.
6
Valodas
Latviešu valoda
Iesūtītājs
Pierakstītājs
Pierakstīšanas laiks un vieta
1901, Drusti
Drusti, Drustu pagasts, Raunas novads
Atslēgvārdi
#LFK-150-6
AtšifrējaRozite
Pabeigts
Pārbaudīts
Labots2020-07-08 21:09:11
Atšifrējums

6

Mūsu Dieva māte gāja par vienu zaļu lauku un viņai bija tas Dieva bērns pie rokas. Tad nāce nāce 3 zagļi un tai gribeja to bērniņu zagt viņa sāce brekt sien Pēteri sien Pēteris atbildeja es esmu sējis ne ar ķēdem bet ar Dieva svētam rokam. Tev būs stāvet ka vienam bluķam še tev vajaga skaitit visas zvaigznes pie debes lapas uz tam kokiem visus akmiņus uz ta lauka un visas smiltis pie jūras krasta tev būs stāvet un nevis tāļak iet kāmer es nāku un tevi vaļā atlaižu iekš ta vārda Dieva ta Tēva + Dieva ta Dēla + Dieva ta cieniga svēta gara. Āmen.
1901. gadā. E. Malum.
Drustos
Atšifrēt tekstu
#LFK-150-6
AtšifrējaLigaB
Pabeigts
Pārbaudīts
Labots2019-09-18 16:50:46
Atšifrējums

150, 6 /C Drustos/
Mūsu Dieva māte gāka [gāja] par vienu zaļu lauku un viņa bija tas Dieva bērns pie rokas. Tad nāce [nāca] nāce [nāca] 3 zagļi un tai gribeja to bērniņu zagt viņa sāce [sāka] brekt sien Pēteri sien Pēteris atbildeja es esmu sējis ne ar ķēdem bet ar Dieva svētam rokam Tev būs stāvet ka vienam bluķam [bluķim] še tev vajaga skaitit visas zvaigznes pie debes [debess] Lapas uz tiem kokiem visus akmiņus uz ta lauka un visas smiltis pie jūras krasta tev būs stāvet un nevis tāļak iet kāmer es nāku un tevi vaļā atlaižu iekš ta vārda Dieva ta Tēva + Dieva ta dēla + Dieva ta cieniga svēta gara. Amen.

Atšifrēt tekstu


Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDatumsVeidsVietas tips
  
1Drusti
(Drusti, Drustu pagasts, Raunas novads)
1901(nav uzstādīts)Ciems

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.