File
Ak5-Valguma-dienasgramata-01-0008
TranscriberSantuco
CompletedYes
AcceptedYes
Created2019-02-20 15:37:41
Updated2019-02-20 15:49:17
Transcription (text)Pirmdiena, 3.februāris
Malka. Atliekas no skolas virtuves. Atvedu Asjas cirvi, kam jāieliek kātds un jāasina. Mēsli no kūts. Taisīju kātu. Lasīju "Gestu Berlingu". Vakarā atbrauca Ilona. Gu

Otrdiena, 4.februāris
Ilona aizbrauca. Atnāca Pēteris. Esot no darba atbrīvots. Krejotavā. Pēc pensijas. Veikalā - desas, ķīselis. Malka. Paliekas skolā. Asjai atdevu cirvi. Mēsli. Skatos 1942.g. Bejas pag. saimniecību mežu iekārtošanas plānus līdz 22iem. 18:30 atbrauca Ilona.

Trešdiena, 5.februāris
Aizbrauca Ilona. Roku celiņus. Nesu malku. Uz skolu pēc atliekām. Metu mēslus. Kurināju krāsni. Lasu "Popul. med. encikl.". Atnāca Pēteris ar savu Annu. Teicās rīt braukt uz "Umāru" vietraugos. No Lilijas Āboliņas vēstule.

Ceturtdiena, 6.februāris
Pus 9 braucām kopā ar Aiju Steberi pēc kombikorma. Raku celiņus. Nesu malku. Uz skolu pēc atliekām. Divi dūcīši jāasina. Kurināju krāsni. 16:30. Uz veikalu pēc maizes. Skatāmies televizoru. Atbrauca Ilona. Raksta uz precību sludinājumu Rīgā 67 a.k. 137

Piektdiena, 7.februāris
Krejotavā. Malka. Mēsli. Kurināšana. Nokāvu truseni. Atbrauca Ilona. Skatījāmies televizoru "Pirmdiena - parasta diena".

Sestdiena, 8.februāris
Aizkūru plīti. Atnāca Pēteris ar Annu, kopā ar Ilonu ar Balvu autob. 10:20 aizbrauca. 11:00 pēc atliekām. Dabūju avīzes. Kurināju 14os krāsni, lasīju, skatījos televizoru. Truseni iedeva līdz Pēterim ar Annu.

Svētdiena, 9.februāris
Krejotavā. Atnesu avīzes, žurnālus. Atnāca apdrošināt lopus Ālandes. Nesu malku, kūru plīti, cepu maizi, paēdu. Skatos televizoru, lasu "Karogu". Izmetu mēslus, izkurināju krāsni.
Transcribe text
RepositoryAutobiography Collection
CollectionDiaries of Kārlis Valgums
Keywords

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.

Tēzaurs