0011-Pilskalnes-pamatskola-0002
AtšifriejaEmis
PabeigtsNui
ApstyprynuotsNui
Sataiseits2016-05-15 13:44:35
Lobuots2020-10-06 12:19:23
Atšifriejums[11] III nod.

1.
Antons Bružik 13 gadus vecs Karališku mājas Nr 2

1,1

1.) Smiekliņš.
Jānis pārnācis no tirga, Skrēja mātei priekšā un lielījās. Šoreiz es nu gan apkrāpu žīdu Burtnica maksāja divi ruboli, Bet es tam devu trīs ruboli.

1,2

2.) Smiekliņš
Visi bērni iziet ārā Uz sniega lausties. Dažiem kājās bija Kurpes dažiem Koka tupeles. Jānītim bija koka tupeles Te uz reizi visi kā saskrien Gubā, tā Jānītim nokrīt Viena tupele un sniegā pazud. Jānītis panēmis lielu lāpstu Un meklēj tupeli Nevarēdams to atrast. Vinš sāka raudāt. Te uz reiz zvans sazvana Jāiet stundā. Bet Jānītim vajadzēja Meklēt tupeles Zvans nozvanījis Ienāk klasē skolotāja Kur palicis Jānis viņa jautāja. Citi bērni saka Jānim pazuda pupele [tupele] Vajaga meklēt. Skolotāja pataisijusi logu Pasauca Jāņa uz stundu Pēc stundas Bērni aiziet uz mājām Bet Jānītis palika Meklēdams tupeles Meklēja meklēja Nevarēja atrast Bij jāiet mājās Ar vienu tupeli.

1,3


1-10.
3.) Saskaitīšanās.
Jaņi, jaņi, pabijaņi Vilku meju vogu meju Stara baba idi proč.

1,4

4.) Smiekliņš pa ladgaliskum.
Kur riuksi mos todā Sliktā laikā. Biukšu da gorodam Ku tu tur darēsi Vojaga sasa pērkt Vojaga nuperkt,
Atšifrēt tekstu
KruojumsLatviešu folkloras krātuve
KolekcijaPilskalnes pamatskolas vākums
Atslāgvuordi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.