Trešdiena, 2018. gada 13. jūnijs

Trešdiena, 13. jūnijs

Tik lieliska diena! Ar meitenēm baudām kultūru pupu izstādē Medicīnas muzejā. Vivianas komiksi ir the best. Safotogrāfēju, cik varēju, lai parādītu arī Guntaram.
Gardas izskatījās tās vafeles un tik kruti to dažādie zīmējumi. Bet izstādes šoks, protams, ir skūtgalvainās meitenes melnās krūtis. Notetovētas. Visas. Viscaur!
Satikšanos nosvinam Pagalmā pie Nacionālā teātra un tās simtgades alejas. Acīmredzot šodien esam tik valdzinošas vai arī vienkārši jaukas, ka divi morsi un deserta kūciņas mums tiek uzsauktas! Sīkums, va' ne? bet TIK bez gala jauki!
Atlikušo dienas daļu pavadam ar Miķeli vienos priekos, spēlējamies, smejamies, runājamies un ēdam. Viņa ēdienkartes topā šobrīd bietes un svaigs gurķis. Iebaroju arī sviesta pupiņas. Bet laikam jāsatvaicē ne tik mīksti arī brokoļi un saldais kartupelis. Citādi nesaprotu, kā var negaršot?!??
Vakarā pēkšņi un tik ļoti sailgojos Guntara.
Un tāāāds nogurums uzreiz..

Tik savādi būs atkal tikties pēc četrām dienām.. kā būs?

Trešdiena, 2018. gada 13. jūnijs
Pierakstīšanas laiks un vieta: 13.06.2018
Rīga
Rīga

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.