#LFK 147, 7d

Nūsaukums
Raganas zog pienu
Vīneibys Nr.
7d
Volūdys
Latviešu valoda
Dialekti
Augšzemnieku dialekts
Pierakstītājs
Iesūtītājs
Iesūtīšanas datums
21.05.1926
Pierakstīšanas laiks un vieta
1925, Rušonas pagasts
Rušonas pagasts, Preiļu novads
Pīzeimis
Sandis Laime: Teksts norakstīts no publikācijas: Ventmalnieks, A. [=Ādolfs Ģērsons] Māņi. 3. Raganas // Jaunības Tekas. Literāriski-Zinātnisks Mēnešraksts Jaunībai. 1924. Nr. 2. 146.-150. lpp.
Atslāgvuordi
Fails
#LFK 147, 7d
AtšifriejaSandis Laime
PabeigtsNui
ApstyprynuotsNui
Sataiseits2020-01-19 21:57:12
Lobuots2020-01-19 22:03:47
Atšifriejumssvists ir. Pimt terauda nazi un grizt caur bļudu garim. Tod naža gola byus sorkona zeimite, un svists byus ari sorkons.

7d

reizi vinam saiminikam gus soka dud pina. Un dumova ka ita ir rogona atnemuse pinu. Rogonas daboi pinu tai igriž klava stivri kristu un pa tu rogonai pins tak taišni slavktivi voi puda.

7e

Vina saiminica nugojuse uz klavu guvis slavkt. Bet nugojuse vina atrun guvis izslavktas. Viņa iravga pi durovom torpu. Un dumoi varbivt ite ira rogonas gors. Vina torpu pjema un nunesa uz ustobu. Torpu apbera ar palnim un leja versa vardušu yudeni. Torps nusabeidza, un pec kaida laika nusabeidza poša rogona. (gols)
Atšifrēt tekstu
Attaiseit

Reizi vīnam saiminīkam gūs suoka dūt moz pīna. Un dūmova, ka ita ir rogona atnēmuse pīnu. Rogonas daboi pīnu tai: īgīiž klāva stiurī kristu un pa tū rogonai pīns tak taišņi slauktivī voi pūdā.

Kartes leģendaTiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VītaDatumsTipsVietas tips
  
1Rušonas pagasts
(Rušonas pagasts, Preiļu novads)
1925Pierakstīšanas laiks un vietaPagasts

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs