Vita Šamšura

Vardas
Vita Šamšura
Saiknes
Anna Vīņaude - Senelė
Nodarbes
Personiska informācija
Annas Vīņaudes mazmeita, viņas meitas Veltas meita. Bērnībā daudz laika pavadījusi Vijciemā, pie savas vecāsmātes. Vita ar vecākiem dzīvojusi Zaubē. Pēc Bulduru dārzkopības skolas beigšanas 13 gadus nostrādājusi kolhoza “Ezerciems” tolaik slavenajā dārzniecībā. Vēlāk strādājusi dažādos uzņēmumos tirdzniecībā, četrus gadus – pansionātā.
Vita stāsta: “Mīļās mājas ”Lēpeles”, kuru sen vairs nav… Par vecomammu zinu no manas bērnības un pusaugu atmiņām. Par Kaucmindes skolu vecmamma kaut ko stāstīja. Neskatoties uz Sibīrijas gājumu, bezgala gaišs un labestīgs cilvēks. “Lēpeļu” takas vēl tagad atmiņās varu izstaigāt. Jaukas ļoti atmiņas par vecmammu. Kad vēļ mamma bija dzīva, braucot uz Vijciema kapiem, liku apstāties. Pietura saucās “Bitari”. Gāju pa to izbijušo ceļu uz vecmammas dzīvesvietu “Veclēpelēs”, protams, nekas vairs tur nav ko redzēt – tā vieta ir no Smiltenes uz Vijciemu braucot ceļa kreisajā pusē... Tīrs lauks… Tāda nostalģija par bijušo...”
Informāciju sagatavojusi Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre novadpētniecības darbā Jana Čākure.
Birth time/place03.08.1961

Kartes leģenda

#VietaDataTipasVietas tips
  
Nėra užklausą atitinkančių įrašų.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.