AK0005-Edgara-Reinsona-dienasgramata-0003
AtšifrējaZane Bičevska
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-06-13 15:49:03
Labots2018-06-13 15:52:34
Atšifrējums13 nov.
Šī diena tiek ziedota priekš veļas mazgāšanas un utu ķrešanas kuras vel paretam tiek mums atrastas. Šīs utis kas mums dara tik daudz kauna ir dabūtas no krievu gūstēkņiem ar kuriem mums ir kopējas mazgājamās telpas. Šo utu dēļ tad šodien nekas cits netiek darīts kā tikai mazgāts gan veļa gan paši sevi un jā nu reiz mūs nēbūsim tīri tad gan nekad. 
15 nov. 
Šodien no rīta kājnieku dienests, Apmācību laukums lidmašīnu fabrikas lidlauks. Kur pasoļojam un padziedam, un nākam atkal mājā. Tad vēl viena stunda un tad ejam pusdienās. Tiko sākuši est pusdienas kad sāk pūst trauksmes sirēnas Izejam no fabrikas rajona un visu trauksmes laiku pavadam pikojoties.
Pēc pusdienas jājiet uz ārsta pārbaudi tur arī nosver un nomēra, esmu 162 cm garš un 58 kilo smags.
Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaEdgara Reinsona dienasgrāmata
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.