AK0005-Edgara-Reinsona-dienasgramata-0005
AtšifrējaZane Bičevska
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-06-28 09:29:16
Labots2018-06-28 09:34:18
AtšifrējumsNo kurienes var redzēt muižu kur kadreiz dzīvojis un noslepkavots slavenais karavadonis Valenšteins. Apmetam mazu līkumu un nakam atpakaļ, pa ceļam vēl iegriežamies vecājā cietoksnī. kas ir tiešām apbrīnas vērts vēl līdz šai dienai saglabājies pilnīgi vesels ļoti stāvām sienām. Iekšpuse labi uzkopta vēl ar visu abbruņojumu. Un tad taisnā ceļā uz māju Kad atnākam mājās esam izsalkuši un noguruši. Pēc pusdienas ir vācu valodas stunda un tad esam atkal brīvi.
22 nov.
No rīta atkal apmācības 2 stundas. Un pēcpusdienā 2 stundas atkal mācības. Šovakar vakariņu nav un mums mes paņemam kafiju un brienam ar tukšiem vēderiem par dubļiem atpakaļ. 
23 nov.
Šī diena mums ir pilnīgi brīva laikam tāpēc kad brokastīs nav maizes. Ap pl. 9 no rīta ir fotografēšanās priekš dokumentiem Pēcpusdiena ir brīva var gulēt vai lasīt grāmatas
Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaEdgara Reinsona dienasgrāmata
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.