Fails
Ak5-Valguma-dienasgramata-01-0003
AtšifrējaSantuco
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-12-30 10:55:12
Labots2022-04-08 10:46:30
AtšifrējumsTrešdiena, 1.janvāris
Krejotavā. Mēsli.

Ceturtdiena, 2.janvāris
Krejotavā. Braucu uz Alūksni pus 14os. Satiku Kalna Artūru. Biju arī kolberģī. Satiku Ilonu. Vakarā viņa atbrauca Bērzainē. No pus 10-12iem kurināju krāsni Pētera dzīvoklī.

Piektdiena, 3.janvāris
Krejotavā. Ar Pleskavieti braucu uz Alūksni. Ar taksometru braucu uz Liepēniem. Pie Jāņa gribēju, bet nespēju, salabot akordeonu. Spēlējām, Iedzērām ar Ugu. Mājās tiku ar sovhoza autobusu līdz Mātīs...

Sestdiena, 4.janvāris
Ap 7iem uznāca traka caureja. 9.30 uz krejotavu. Kurināju dzīvokli. Izmetu no kūts mēslus. Sanesu malku, saknes, kartupeļus. Lasīju avīzes, žurnālus, grāmatas.

Svētdiena, 5.janvāris
Krejotavā. Mēsli. Malka. Pus vienos atskrēja Pēteris, stāstīja kā braucis no Vaiņodes uz Dzelzavu. Atnāca Zaķu Marta, aiznesa visu priekš tortes cepšanas. Kurināju krāsni, plīti. Lasīju avīzes. Skatījāmies televizorā filmu bērniem - pasaku un vakarā angļu filmu "Lau.. saules gaismā".
Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaKārļa Valguma dienasgrāmatas
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs