Fails
Ak5-Valguma-dienasgramata-01-0006
AtšifrējaSantuco
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2019-01-19 18:47:05
Labots2019-02-20 15:16:53
AtšifrējumsPirmdiena, 20.janvāris
Krejotavā. Veikalā. Kurināju krāsni Pētera istabā. Skolā atdevu bildes Karitānei Maritai un Laatai Annai. Atvedu ēdiena atliekas. Izmetu mēslus, raku sniegu, nesu malku. Paēdu, lasīju, skatījos televizoru. Atnāca pēc 18iem Pēteris līdz 23:15.

Otrdiena, 21.janvāris
Krejotavā. Veikalā. biju ap 16iem. Aizgāju uz pastu, aizsūtīju Veltai fotogrāfijas. Mājās raku celmus, bija jāizmet mēsli pēc ēdienatlieku atvešanas. Pētera dzīvokli kurināju un lasīju avīzes. Vakarā atbrauca Ilona. Skatījāmies televizorā "Pali" 2.sēriju.

Trešdiena, 22.janvāris
Aizbrauca Ilona 7:00. Krejotavā. Mājās raku sniegu. Izmetu mēslus. Nesu malku. Atliekas no skolas. Kurināju krāsni. Nokārtoju savu istabu no fotopiederumiem. Lasīju, skatījos televizoru. Izmērīju govij svaru 572 kg!

Ceturtdiena, 23.janvāris
Raku sniegu. Ap pus 10 atbrauca automašīna pēc govs, arī Egle Rob. ar savu vieglo, viņam bullēns nododams. Ap 11iem bija Taidēs beigas. Plkst. 13 braucu uz Alūksnes pansionātu pie Poļa Martas ciemos. Govs svēra tikai 504? No Alūksnes atbraucu 17os. Paēdu. Skatos televizoru. Atbrauca Ilona.

Piektdiena, 24.janvāris
Aizbrauca Ilona 7:00. Krejotavā. Vedu malku Pētera dzīvoklim. Mājās no kūts izmetu mēslus, raku sniegu, nesu malku. No skolas vedu atliekas. Lasu avīzes un žurnālus, risinu krustvārdu mīklu "Lauku dzīvē". Vakarā iešu kurināt Pētera dzīvoklī krāsni un plīti. Pēteris atbrauca 18:00 iedzēris. Mājās atnācu ap 20:30.

Sestdiena, 25.janvāris
Atnāca Pēteris. Krejotavā. Braucām uz Alūksni it kā pirkt kažoku, bet tas jau bija pārdots. Mājās mēslus metu, malku nesu, raku sniegu. Kurināju krāsni. Lasīju avīzi.

Svētdiena, 26.janvāris
10:00 braucu uz Alūkses pansionātu pie Poļu Martas, aizvedu brilles. Nopirku maizi. Mājās izmetu mēslus no cūkbūdas un kūts. Atbrauca Cesnieks Pēteris ar Aldoni Bušu. Paēdām. 1/2 stopu nodzērām. Nokāvu trusi. Izkurināju krāsni.
Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaKārļa Valguma dienasgrāmatas
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs