Fails
Ak5-Valguma-dienasgramata-01-0011
AtšifrējaSantuco
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2019-02-20 16:23:08
Labots2019-02-20 16:36:46
AtšifrējumsPirmdiena, 24.februāris
Kurināju plīti. Mazgāju galvu un kājas. Zeķes iemērcu. Uz skolu pēc atliekām. Skolotāju istabā kafija un cepumi. Malku nesu. Mēslus metu. Klausos radio, skatos telev. "Mantiniece". Vakarā bija Pēteris un Ilona.

Otrdiena, 25.februāris
Krejotavā. Ermičs apgrieza matus. Lasu avīzi. 12:30 uz skolu pēc atliekām. Nesu malku. Kurināju plīti, sildīju ūdeni ūdensvada atkausēšanai, tāpat kā vakar. Attīstīju filmu - viens uzņēmums nav izdevies. Klausījos radio, skatāmies televizoru.

Trešdiena, 26.februāris
Kūru krāsni, plīti. Paēdu. Pārfotografēju. Pēc atliekām. Līvija Paegle iedeva fotopapīru. No 16 - 18:30 kurināju krāsni Pētera dzīvoklī. Mājās skatījāmies "Fronte tēva pagalmā".

Ceturtdiena, 27.februāris
Diena ap 0o C. Krejotavā. Veikalā nopirku svīteri. Nesu malku, iepriekš izraku celiņus. Uz skolu pēc atliekām. Pārfotografēju. Mēslus metu, kurināju krāsni, plīti. Skatījāmies televizoru "Komandanta stunda". Atbrauca Ilona. Vārījām kartupeļus pie zostes.

Piektdiena, 28.februāris
Diena mīnus 10o C. Raku celiņus pēc puteņa. Lasīju. Uz skolu pēc atliekām. Mēslus izmetu. Attīstīju filmu. Kurināju krāsni. Lasu Marģera Zariņa "ppf". Klausos radio. Skatījāmies "Ērglēnu".

Sestdiena, 1.marts
Krejotavā. Līdz 12:30 kurināju krāsni Pētera dzīvoklī, lasīju avīzes. Sanesu malku, izmetu mēslus. Skatījāmies "Kara lauka romāns" (patika aktrise Andreičenko). Ūdensvads aizsalis, nevar atkausēt, laikam ārā aizsalis. Lasu. Skatos pirmo futbola pārraidi no Tbilisi.

Svētdiena, 2.marts
Sanesu malku, izmetu mēslus. Nesu ūdeni no akas, jo ūdensvads ārā aizsalis zemē. Vakarā ap 21:30 atbrauca Pēteris. Nodzīvoja līdz 3 rītā, tad gāja uz Alūksni, lai brauktu uz Valmieru.
Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaKārļa Valguma dienasgrāmatas
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs