Fails
Ak10-Irmas-Viksninas-dienasgramata-01-0004
AtšifrējaIlze Ļaksa-Timinska
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-12-17 09:22:18
Labots2018-12-17 09:22:18
AtšifrējumsMūžīgā valdnieka priekšā, lai slavētu to un pateiktos par to, ka esam izaugušas tik lielas. Inga, vai Tu atceries skaisto "Ave Maria", kas plūda no ērģelēm, pacēlās, savienojās un izskanēja dievnama velvēs. Ai, Inga, cik tas ir sen! Bet liekas, ka tas būtu noticis tikai vakar...
Un tagad Tu aizbrauci. Paldies par visu! Es Tevi neaizmirsīšu! Tu taču arī apsolīji mani uzmeklēt... Es negribu raudāt bet... Mēs taču nevaram viena otru aizmirst, jo mūs saista ne tikai draudzība, bet arī kaut kas vairāk... Tu mīlēdama Latviju aizbrauc - es palieku... Es palikšu! Es pacietīšu! Es mīlu Tevi Tu mana Latvija!
Tu neļausi saviem bērniem aiziet bojā! Inga, lai Tev labi klājās! Kaut tu tiktu Vīnes universitātē! Ardievu, Inga! Atceries mani! Gaidīšu Tevi atpakaļ Latvijā, brīvā skaistā latviešu Latvijā! Tagad es cīnīšos viena! Man ir jāmācās! Man ir jānoliek eksāmeni! Man ir jāiekrāj zināšanas, lai varētu Tev palīdzēt, Latvija! Mēs cīnamies daudz, jā! Mēs kalposim Tev! Mēs mirsim par Tevi! Mēs esam mazpulcēni, kas tik ātri nelokās, bet vajadzības gadījumā lūzt. Mēs nelieksimies svešas varas priekšā, nekad! Mēs atbalstam viens otru! Paldies, Viktor, Tu man esi rādījis īsto ceļu! Es Tevi mīlu! Drīz Tev būs jāaiziet, lai kalpotu vissavienībai. Tas ir grūti, bet es zinu, ka Tu to pacietīsi. Tu sargāsi savu zemi, savu valsti, par kuru ir cīnījies Tavs tēvs un daudzi, kas tagad atdusās Brāļu kapu smiltīs. Viktor, es lūgšu par Tevi Dievu, lai Tas Tevi sargā un palīdz grūtos brīžos. Tava mazā Kripata Tevi neaizmirsīs! Nē!
Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaIrmas Vīksniņas dienasgrāmata
Atslēgvārdi
Vienības#LFK Ak 10, 1

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs