Fails
Ak10-Irmas-Viksninas-dienasgramata-01-0006
AtšifrējaIlze Ļaksa-Timinska
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-12-17 09:24:16
Labots2018-12-17 09:24:02
Atšifrējumsmēs protam ņemt priekšzīmi no Jums, kas Jūs atdusaties Brāļu kapos.
Vika, ērglēn, mēs uzvarēsim, vai nē? Tu būsi sarkanarmietis! Cik tas skan muļķīgi, vai nē? Man tas nemaz nepatīk un Tev arī nē, vai nē? Bet ko mēs varam darīt? Neko!
Tuvojas eksāmeni. Man ir bailes! Bet tās es pārvarēšu! Kaut es kļūtu vesela! Es gribu un man ir jāturpina uzsāktais darbs. Tev taisnība, Vika, atpakaļceļa vairs nav! Lai nav! Vika, Tu man palīdzēsi pārvarēt šīs slimīgās iedomas! Labi, ka Tu esi mans draugs. Tu proti iedvest drosmi. Tās man ir vajadzīga. Tu taču esi mans draugs, vai ne? Cik tomēr es esmu muļķa meitene, iedomādamās, ka draudzība vīrieša un sievietes starpā nevar pastāvēt. Vai mīlestība ir jaukāka par draudzību? Grūti spriest, vai nē?
Katrā ziņā šāda vaida draudzība var pastāvēt! Var! Jā! x
8. jūnijā.
Savādi! Nesen saciju, ka negribu izlaist nevienu svarīgāku gadījumu neatzīmētu, bet nu pagājis gandrīz vairāk kā mēnesis,kā neesmutene rindas ierakstījusi. Vai tad tiešām nekas nebūtu atgadījies, kam būtu kāds svars manā dzīvē? Nebija laika. Jā! Drudžaina steiga. 12 eksāmeni! Kad tos nolikšu? Un tad... tad būšu beigusi Padomju skolu! Jāsmejās! Riebjās! Ak, es nezinu vispār, ko lai saku! Darba tiešām daudz. Jāizmanto katrs mirklis, lai tos veiktu. Dusiet, mani sapnīši, dusiet! x
9. jūnijā.
Noliku angļu valodu uz pieci!
Tomēr drusku priecājos...
16. jūnijā.
Ak, Dievs! Kā es nolikšu Padomju vēsturi! Kā viss tas riebjās... Chmeļņickis, Budjonnijs, tēvs un skolotājs Staļins! Velns viņus parauj! Esmu grāmatu līdz pusei izlasījusi. Nevarīgi!
Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaIrmas Vīksniņas dienasgrāmata
Atslēgvārdi
Vienības#LFK Ak 10, 1

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs