Fails
0150-Buramvardi-15-0022
AtšifrējaLigaB
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2020-06-15 20:30:36
Labots2020-06-15 20:55:18
AtšifrējumsJūs netopat nežēlīgi soditi ellē pastarā dienā Es prasišu Jums būt, Jūs itnenieka neviens Man varēsiet atbildēt par saviem grēkiem tiem kas šo grāmatu iekš mājām tur būs pasargāts no uguns, no ūdens un kad sieva šo grāmatu pie sevis tura tad ness [nes] tos teicamos augļus.
Turait [Turat] manus baušļus caur Mana Kalpa tā Miķeļa Eņģeļa pie Jums sūta ka iekš vārda tā svētā Garu [Gara] Amen +.
Kas šos Vārdus prātā tur un pēc viņiem dara pieminēdami Ta Kunga Kristus ciešanu un miršanu tad tas nemirs sliktā nāvē un kad vienai sievai bērns dzimis tad vajaga to grāmatu pie sevis nest, tad viņai tās sāpes vieglāki [vieglāk] būs izciest un kad bērns ir piedzimis, tad vajaga tam bērnam šo grāmatu Labajā pusē nolikt, tad viņš no visām nelaimēm taps pasargāts un kas šo grāmatu Mājas no mājas nes tas mūžīgi svētīs un kas šo grāmatu nevienam nedod, tas būs nolādēts, tam kas to netic [kas] šaī grāmatā ir rakstīts tam būs tanī dienā priekš savas miršanas redzēt vienu zīmi no debesim.
Amen +.
Iekš gada ir 42 dienas nelaimīgas tie zīlnieki [cilvēki], kas iekš šām dienām saslimst reti, kas no tiem cēļās un bērni, kas šinīs dienās piedzimst tie ilgi nedzīvo un ja arī dzīvo vēl no tiem ir ļoti nelaimīgi un tiem, kas šajās dienās apprecejas tie ilgi kopā nedzivo un ja arī kopā dzīvo, tad tie ļoti nesaderigi dzīvo
Atšifrēt tekstu
KrājumsLatviešu folkloras krātuve
KolekcijaBuramo vārdu kolekcija
Atslēgvārdi
Vienības#LFK 150, 4567

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs