Fails
1238-Valsts-Rezeknes-komercskola-02-0073
AtšifrējaEmis
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2023-02-10 17:44:33
Labots2023-02-10 17:57:35
Atšifrējumssovu sīvu. Saiminiks, tagad azīt par pasaula volkōtōju (klejōtōju) bet kolps azīt uz saiminīka satu. Tur jis īreikoj vysu nu jauna bārnus apgloboj, gaļu pōrēju pōrdūd un nūpērk jaunas vuškas. Apprecas un dzeivoj ar sovu sīvenu un bārnim laimeigi. Kļyust par tureigu saiminīku.
Vladislavs Jablonskijs 17 godu vacs. Stankeviču pusm. Dagdas pogosta.

1167

Posoka
Brōļs un mōsa un divpadsmit laupeitōju.
Dzeivōja brōls ar mōsu. Viņus tāvs un mōte atstōja mozus. Dzeivōja divi kai bōluzeiši. Reizi brōls aizbrauc uz tyvoku azaru zvejōt zyvu par nakti. Palīk mōsa vina posa. Nu kotra mozo trukšna tej sazatryukst. Ustabeņa beja moza ar mozu lūgu un durovom. Apleik beja lels ōbelu un cytu kūku dōrzs. Ap pusnakti mōsa dzerd ka atbrauc laupeitaji. Mōsa aiz bailem nazynoja kū dareit. Pajēme cervi ar treisušom rūkom un nūstōja pi lūga. Laupītōji sōka leist pa lūgu ustabeņā, bet mōsa nailaida nivīna, kai līn laupeitōjs, tam atcart
Atšifrēt tekstu
KrājumsLatviešu folkloras krātuve
KolekcijaRēzeknes Valsts komercskolas vākums
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs