Fails
1451-Latvijas-armijas-materiali-01-0189
AtšifrējaLilijaLipora
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2021-10-23 15:26:59
Labots2021-12-07 14:31:02
Atšifrējums

550

Policistam Tukumietim kā labam šavējam [šāvējam] nelabprāt patīk pistoles ar gariem stobriem un pie katras šaušanas sacīkstes viņš pārāk kreņķejās par tiem 3 collīgiem lielgabaliem. Viņš izvelk no kabatas daudz mazāku pistoli un saka: "Redziet tas ir tik repstiķis un noder visur!" un pastāvigi [pastāvīgi] atradīsies klāt, bet jums būs jāved uz divričiem visur lidzi [ līdzi].
Es braucu 12. N tramvājā [tramvajā] dienesta darīšanās, pie manis griezās jauna dāma kad viņai esot saplēsta zeķe. Protams man kā policistam minetais [minētais] gadijiens [gadījums] jānoskaidro. Gribu griesties [griezties] pie vainīgās personas, redzu kas jau labā gabalā. Ķeru tūliņ aiz sava repstiķa, bet viņa draugs visu redzēdams uzkliedz "hei nebedz [nebēdz" tas ir Tukumietis un ko jūs domājiet viņš pagriežas atpakaļ un pienāk man klāt paceļ cepuri un ļoti atvainojās, jo labi zin kad Tukumieša lode gaŗam neies.
v.v. Cimdars.
Atšifrēt tekstu
KrājumsLatviešu folkloras krātuve
KolekcijaLatvijas armijas materiāli
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs