Fails
Ak162-Almas-Vucenas-atminas-04-0014
AtšifrējaBirute
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2023-09-23 22:08:08
Labots2023-09-23 22:19:10
Atšifrējumsvel vares elpot. Kad noskatos uz ielas pabrauc 10 auto garam tikai ar vienu iekša un vienpacmita 2. Ta te maita gaisu bet omnibusi gandriz tukši. Ta te maita gaisu parpilnibas zeme. Drebes nekad nenovalka tikai drusku apvalka. Aizsviež prom vai atdava citiem. Ta te sakrajas mizu daudzumi specialos mantu un drebu veikalos. Kad jauns uzvalks vilnas maksa 60 dolaru tad drusku apvalkats labi ja 10. Taisni nepatikami ir sij briesmiga izškerdiba Kurai esam ari mes padoti. Ja iztrukst poga vai kada šuve izirst to vel izlabo bet lapit gan neviens nelapa. Kurpem tikai jaunus papežus bet citadi met prom. Jus to pirmo nemaz nevaretu pierast jo mums bija latvija citadi.
parrakstits 27 marta 1971 gada.

3. Jaņa atmiņas.
Es esot dzimis Praulienes Mežabrizgas un kad aizgajuši uz Arem bijis vienu gadu vecs. Tad saslimis smaga veida ar plaušu karsoni un mate gajuse pie jauna arsta Alkšna(Velak man liekas tas pats ka profesors opereja tevu II pilsetas slimnica. Nupat lasiju kada latviešu gramata ka Aksnis bijis pirma vieta tur. Ari Ermanis ka macitajs kas mus visus kristija. Ari Andrejs Niedra ciemojies pie viniem.) Arsts ieteicis mani likt vanna pec gradiem sildita udenie ko vectevs aizliedzis. Tad mate gajuse otrreiz pie arsta un tas atkartojis tos pašu lai darot. Ta laikam mate paglabuse mani. Tas ko tu raksti man bija aizmirsies bet kad lasu atminos. Marija ganija govis. Reizem gaju tai lidzi. Reizi ierapos kartupeļu bedre no kuras vairs netiku ara. Raudaju kliedzu un beidzot vectevs mani atrada. Viņs jau bij ma miļš un es turejos pie viņa adas biksem. Dzivojam daudz
Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaAlmas Vucenas atmiņas
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs