Fails
Ak162-Almas-Vucenas-atminas-04-0101
AtšifrējaBirute
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2023-11-21 12:46:22
Labots2023-11-21 12:57:53
AtšifrējumsŠi zemes trīce skara apm. 300 klm. garu apgabalu kurā dzīvo apm. 9 miljoni cilveku un droši vien pāris miljonu māju. Ta tad uz tik plašu apgabalu tas ir ļoti niecīgs zaudejums par ko nevajadzetu daudz runat, bet ne tā ar radio un televizīju iztaisa no oda ziloni un mēs brīnamies redzot mūsu Holivudas bulvari ka " stipri cietušā" un vēl briesmu stāsts klāt. Arī rāda ka nes no drupām mirušus, kā deg kāds gāzes vads. Kādas šausmīgas plaisas lielceļa bruģi. Nezin ko gan pasaule domas kad lasis laikrakstus, laikam ka mēs te visi beigti. Bet pilsēta stāv kā stāvejusi un dzīve rit tapat kā parasti. Ta fabricē briesmu ziņas lai cilvēki lasa un šausminajas. Tikai tā viena minute nakti bija šausmiga, citdi nekas slikts.-
Katram jasaprot ka koka māja, tapat debesskrapis jau nevar sabrukt, tie gan turas kopā un varetu gan sagāsties. Kara laikā četrmotorigais lielais bumbvedejs miglas laikā iedrāzās Ņujorkas augstakā celtne kādā 75 stāvā un debeskrāpis ari to iztureja, un pēc tam salaboja ka ne pazit nevar. Var jau būt ka noliec kādu metri ka koku no vētras. Ta nu mēs vēl dzivojam zemes trīces iespaidā un vēl arvienu zeme nav te nomierinājuses bet arvienu reizem viegli sašūpo. Laiks pēkšņi atmeties ļoti karsts. Pusdienlaika +25 +30 gradi bet naktis vēl vēsas no +8 - +10 gr. Tamdēļ paciešami. Tikko saņēmu tavu vēstuli no 3 februara kurā tu pārstasti vairak kautko nekā man Imants kurš rakstija ka viņš priekš meitas kāzam esot izdevis 400 rubļu.- Ari te ir tas pats ka ļoti daudzi jauni precejas un ari driz izšķiras. Ari es Imantam rakstiju, ka laikam gan meitai liela laime nav dzivot ar bērnu vienai kad virs vēl karadienestā. Es gan savai meitas to neieteiktu, bet Imantam ģimenē laikam valda sievieši un tie dara pēc sava prāta.- Ar Sveicienu!
Atšifrēt tekstu
KrājumsAutobiogrāfiju krājums
KolekcijaAlmas Vucenas atmiņas
Atslēgvārdi

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs