Iesniedz arhīvam!

Jūsu vārds *

Kāda ir Jūsu e-pasta adrese? *

Kādus materiālus vēlaties iesniegt Latviešu folkloras krātuvei? (Raksturojiet materiālu saturu, veidu un apjomu, arī to, vai esat materiālu īpašnieks.) *

Saite, kur materiālus lejuplādēt (ieteicams izmantot http://failiem.lv, https://wetransfer.com, https://www.transferbigfiles.com)

* - lauki, kas jānorāda obligāti.

Kādus materiālus glabā LFK?

Latviešu folkloras krātuves kolekcijas veido:

  • folkloras materiāli (piemēram, teiku, sakāmvārdu, anekdošu, dažādu dziesmu, mīklu, buramvārdu, pasaku, savādu atgadījumu u.c. veida folkloras žanru pieraksti);
  • autobiogrāfiski materiāli (dienasgrāmatas, atmiņu pieraksti, rakstīti dzīvesstāsti);
  • atmiņu un dziesmu klades;
  • novadpētniecības materiāli (nepublicēti)
  • fotogrāfijas, kas saistītas ar folkloras teicējiem, pierakstītājiem, vietām, kas minētas folkloras un autobiogrāfiskajos materiālos.

Kādus failus iesniegt?

LFK pieņem jebkāda formāta failus - teksta dokumentus, fotogrāfijas, audio un video failus. Tomēr, ja vēlaties pašrocīgi veikt apjomīgu materiālu digitalizāciju, lūgums sazināties ar LFK darbiniekiem, lai noskaidrotu, vai materiāls ir piemērots Latviešu folkloras krātuves arhīvam.

Kur nosūtīt failus?

Digitālo materiālu paraugus aicinām augšuplādēt brīvpieejas failu apmaiņas vietnēs, piemēram, http://failiem.lv, https://wetransfer.com, https://www.transferbigfiles.com, un izveidoto iekopēt anketas laukā "Saite".

Kā sazināties ar LFK darbiniekiem?

Ar LFK digitālā arhīva darbiniekiem var sazināties pa epastu: garamantas@lulfmi.lv.

Klātienē – Latviešu folkloras krātuves lasītavā Latvijas Nacionālās bibliotēkas 5. stāvā. Tālrunis – 67228632.

ERAF

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.