#LFK Ak 9, 7

Nosaukums
1992.–2012. gads
Vienības Nr.
7
Klasifikācijas
Valodas
Latviešu valoda
Iesūtītājs
Iesūtīšanas datums
2018
Pierakstīšanas laiks un vieta
1992 - 2012
Atslēgvārdi
Fails
#LFK Ak 9, 7
AtšifrējaInita Lūse
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-10-05 10:00:23
Labots2018-10-15 11:17:39
Atšifrējums1992.
Sāku aizvien vairāk laika pavadīt radiostudijā. Dažreiz rakstam ar Dzintaru visādas skaņas un fragmentus pa naktīm. Sāku piedalīties arī nakts programmā 2+X. Es sēžu trešajā stāvā pie telefona, bet viņš liek mūziku 2. stāva bunkurā. Sarunājamies caur ēteru. Divas stundas pirms pusnakts un citreiz pat līdz 4 - 5 rītā. Dažreiz taisam nelielus konkursus un vispār iet jautri. Reiz tādā konkursā uzvar kāda Inga, kura uzvārda vietā saka lai saucot par Stefāniju, jo viņa bieži pasūta Stefāniju.
Pamazām sāku arī dežūrēt un mani oficiāli pieņem darbā par redaktoru vai korespondentu. Šad tad piezvana Stefānija.
23. martā svinam manu dzimšanas dienu. Kā reizi svētdienas vakars un divi plus ikss. Es atnesu vīna pudeli. Lēnām malkojam un miksējam. Te pēkšņi Dzintars lejā saka: "Tur augšā vienam brīnišķīgam cilvēkam Kasparam šodien dzimšanas diena." Un uzliek TEN SHARP "YOU", kas man šausmīgi patīk. Un tad tik sākās. Visi zvana un apsveic mani, it īpaši meitenes. Arī Inga. Dzintars, kad to uzzina, tā jocīgi pavīpsnā un saka, ka varot arī telefona numuru iedot. 74898 (Šajā brīdī gan es rakstu atmiņas jau 1994. gada janvārī.)
Šā vai tā, bet es turpmāk ļoti daudz laika pavadu šajā te Siguldas radio studijā.
1994. gada 29. septembra naktī.
Te jau nu sēžu jaunā vietā. Nakti no 19. uz 20. septembri no kultūras nama radio aizvācās un biškopības b. dārza māju. Ellīgs darbs ar antenas maiņu un visu pārējo, bet nu esam jaunā vietā un viss. Tas tāds leģendārs notikums.
Otrs leģendārs notikums ir tas; kāzas, kurās precējās Ilmārs Murāns ar Ingūnu. Tās notika 24. Septembrī. Spēlējām mēs ar Kristīni. Un Aivars ar magnetofoniem.
Joka pēc varētu atgriezties pāris gadus atpakaļ.

Visa dzīve, var teikt, saistīta ar "šķūni" un radio. Studija mums 3. stāvā, logs uz pagalmu un ļoti bieži es viens pats vai ar Dzintaru sēžam uz palodzes, dzeram to vai šo un pļāpājam. Reizēm piezvana Inga, bet es viņu redzējis neesmu. Kādā tādā maija dienā sēžu uz palodzes un viena lejā sauc mani. Sēž tur divas pie baseina un bļaustās. Beigās neeju lejā un prasu ko vajag. Izrādās tā viena ir Inga. Redzējusi sapni, kurā viņa runā ar mani pa telefonu. Te pēkšņi durvis verās un es nāku viņas istabā. Izrādās es esot bijis blakus istabā. Šī nobīstās un pamostās. Un tagad grib redzēt kāds es izskatos. Nu tāds. Viņa pati gan tāda jocīga šķelme.
Atšifrēt tekstu
Fails
#LFK Ak 9, 7
AtšifrējaInita Lūse
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-10-05 11:05:20
Labots2018-10-15 11:17:53
Atšifrējums1998. gada 7. janvāris.
97. gadā kā ielas muzikants esmu spēlējis un pabijis Somijā, divreiz Vācijā, caurbraucot Beļģijai arī Luksemburgā.
97. gadā arī nopirku jaudīgo ROLAND XP-80
Turpinu rakstīt materiālu diskam. Alviķis ar Soli Gintu uztaisījuši pietiekami profesionālu studiju, lai beidzot kaut ko varētu ierakstīt. Ielu muzikanta dzīve iesākās 96. gada rudenī, kad ar Evertu un Jakobu Ivāru veselu mēnesi dzīvojām manā mašīnā. Tas arī ir garš stāsts. Braukāju ar 76. gada AUDI 80. ko nopirka Austrālijas Egīls tepat Latvijā darīšanu braucieniem un pēc tam par 500$ atdeva tā kā man.
97. gada vasarā iepazinos ar Krimuldas baznīcas jauno mācītāju Alfu, kurš bija izdomājis savus pasākumus atdzīvināt ar sintezatora mūziku. Tā es programmēju dižās Dieva dziesmas elektroniskā aranžējumā. Reiz pat bērēs man bija jāspēlē ar jaunākās tehnoloģijas brīnumu pie 90 gadīgas tantiņas zārka. Nereti no baznīcas spēles traucos uz haltūru krogā. Tā teikt no paradīzes uz elli. u.t.t.
Jūlijā ar Egonu, Kasparu, Ilzi, Eināru un Līgu pavadījām dažas dienas Rojā pie jūras, lauku mājā, kur jāguļ siena šķūnī. Tas arī ir kas īpašs. Pēc kāda negaisa un lietus gāzes es aizgāju vakarā pie jūras un re ko redzēju. Pie pēdējiem akmeņiem, apmēram 20 m no krasta peldēja šis te ▲▲. To, ka tas ir kaut kas dzīvs apliecināja peldēšanas virziens; lēnām gar krastu, tad pēkšņi pagriežoties par ~70° pret viļņiem tas devās jūrā, pa reizei turpinot līkumot.
Pārējās dienās bija karsts un saulains un mēs sauļojāmies, peldējām un tā pat vien, pie jūras. Vienu vakaru ar Egonu braucām meklēt vienu meiteni Valdemārpilī, nezinot kur viņa dzīvo. Pie ezera it kā. Protams neatradām, bet atpakaļbraucot tāds zibens spēra. Taisni naktī, ceļa

Atšifrēt tekstu
Fails
#LFK Ak 9, 7
AtšifrējaInita Lūse
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-10-05 12:08:34
Labots2018-10-15 11:18:21
Atšifrējumsgalā, no debesīm līdz zemei, un bez apstājas. Gluži kā Amerikā. Jā, Noris pabija Amerikā, Misūri un Tenisijā.
97. gada rudenī Andris Alviķis ar Solu Gintu iekārtoja studiju kultūras nama telpā, kur reiz bija vecā studija radio. Nu jau tur ir profesionāla ierakstu tehnika, dators. Es nopirku (97. pavasarī) jaunāko ROLAND XP-80. Tagad 98. gadā noteikti beidzot jāieraksta jau sen iecerētais albūms.
1999. gada 4. septembris bija ļoti silts un saulains. Vidrižos pēc pasākuma Lēdurgā, uz pirti naktī sabrauca "livonieši". Dzēra alu un tusējās, bet es nakts burvestību savaņģots klaiņoju apkārt un klausījos un skatījos. Pilnīgs bezvējš, klusums, zvaigznes. Labības lauki un pļavas lejā pieplūda ar miglu un es gāju uz turieni. Jau labības laukā (nopļautā) bija bieza migla un es varēju eksperimentēt ar savu "stariņu" (lāzeru). Tad debesīs kaut kas spoži uzzibsnīja. Gluži kā tāla fotozibspuldze. Pēc mirkļa tā ar it kā zilganu koncentrētu gaismu uzliesmoja tieši pretī skata punktam. Pēc brīža mazliet pa kreisi, tad atkal jau šķiet pa labi un vēlāk vēl tālāk. Iespējams šādi tas izskatījās. 1.

☼ 2. ☼ 3. ☼4.
Atšifrēt tekstu
Fails
#LFK Ak 9, 7
AtšifrējaInita Lūse
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-10-05 17:45:22
Labots2018-10-15 11:18:36
AtšifrējumsVēlāk lidoja arī lidmašīna un tas izskatījās ka parasti. Tādā pašā augstumā un apmēram pretī, navigācijas uguņi ir labi redzami gandrīz nepārtraukti. Jā! novērojums notika apmēra, 2:30 naktī. Neesmu redzējis arī meteorītus uzliesmojam tik spilgti vienā punktā un pie tam 3 - 4 reizes. Arī trajektorija mainījās it kā tas būtu apmetis loku un dotos atpakaļ uz ziemeļrietumu pusi, kur sākumā arī ar sānredzi it kā manīju kādu zibsni. Varbūt tas bija kāds impulsu lidaparāts, varbūt virs jūras, kaut gan nē, jo tas bija pārāk augstu.
Starp citu Latvijas labības laukos arī parādījušās dīvainas zīmes, apļi un raksti.
1999. gada 22. septembris.
Līdz gadsimta baigām 100 dienas.
Valstis un rajoni kur esmu līdz šim bijis
Lietuva
Igaunija
Krievija
Sibīrija
Somija
Vācija
Polija
Holande
Luksemburga
Maķedonija
Caurbraucot: Beļģija, Dienvidslāvija, Ungārija, Rumānija.
Un te nu arī priekšpēdējā vai nu jau 00:55 jau pēdējā diena 99. gadā. Jāspēlē Valdeķu pilī.
Atšifrēt tekstu
Fails
#LFK Ak 9, 7
AtšifrējaInita Lūse
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-10-05 17:55:20
Labots2018-10-15 11:18:46
AtšifrējumsLīdz Ziemassvētkiem beidzot arī mans albūms tika ierakstīts diska matricē. Tālāk jāveido dizains, jāmeklē sponsori.
Galvenais, lai man un visiem tuvajiem, kas man apkārt būtu pamatīgi laba veselība. Bet es tad vēl varētu ar mūziku nopelnīt labu naudu un nopirkt kādu jaunu sintezatoru un kaut kur aizbraukt. Protams nebūtu slikti ja mans albūms nokļūtu līdz klausītājiem un patiktu arīdzan. Brīnumi vienmēr notiek. Inese man raksta vēstules, bet es rakstu nezin kam dienasgrāmatā.
Bet nākotne ir klāt.
Iešu gulēt, jo priekšā gara darba nakts, nakts, kurā atnāks 2000. gads.
Lai piepildās mūsu sapņi un projekti!
2000. gads.
22.janvāra nakti ar Inesi nācām no kultūras nama ballītes. Nakts bija auksta un gaiss piesātināts ar ledus kristāliņiem. Acīmredzot tāpēc bija iespējams novērot retu un ļoti neparastu parādību, ko redzēju pirmo reizi. No apgaismes lampām, stabos uz ielām, uz augušu un leju stiepās gaismas šķēpi vai stabi kas izgaismo debesis. Dažām lampām tā nebija, ko es nevaru izskaidrot, bet lielākai daļai, cik mēs novērojām, šī parādība izpaudās. Sevišķi atnākot mājās no 3. stāva loga redzams fantastisks, nereāls skats uz tuvām un tālām ielu lampām stabos. Kā uz citas planētas. Apmēram 3:20 parādība izzuda, pie tam ātri. Skatījos pa logu, tad novērsos un jau pēc brīža vairs nebija.
Atšifrēt tekstu
Fails
#LFK Ak 9, 7
AtšifrējaInita Lūse
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-10-05 19:24:54
Labots2018-10-15 11:19:13
Atšifrējums2001. gada 22. marts.
Re cik ātri laiks iet. Šito jau rakstu studijā. Te arī paiet laiks. Pēdējā laikā arī brīvdienas. Nereti ļoti daudz darba, tad koncerti, ieraksti. Vienu nedēļu vai divas pat strādāju 3 studijās. Rīgā pie Timrota ar "Dzelzs vilku" un Radiofonā ar bigbendu. Paša albūms ir draugu apritē un izdevniecību šefu plauktos. Man rītdien paliek 30. gadi. Varu vienīgi novērtēt sasniegto minimumu. Tātad esmu piedalījies ar sinezatora vai akardeona spēli šādos albūmos:
1. "Ziema" Gints Sala,
2. "I love you" I. Kalniņš / Mielavs
3. "Es nāku uz taviem ..." Mielavs
4. "Kāpēc man pieder ..." - 1 dziesma V. Indrišonoks
5. "Šūpuļdziesmas" - Upe
6. "Skaistākās dziesmas" - Upe
7. "Silvergruva" - 1 dziesma (I. Ulmanis)
8. Sitijas Gravas kasete,
9. "Viņa mīlēja mani" Dzelzs Vilks (vēl nav izdots)
10. "Bigbends Satezele" (vēl nav izdots)
11. "Naktsputni" Žinduļa skuķu grupa
12. "Huberts Buberts" - nezin, kas tas ir
Un tad vēl paša "Vides atspulgi".
Nu jau kopš pagājušās vasaras ar Inesi dzīvojam jaunajā sarkanajā mājā ar lodžiju uz Veidenbauma ielas. Un 21. martā bijām Tallinā uz
A-ha koncertu. Tas bija Notikums. Tādas sajūtas sen nav bijušas un nu dzīvos ar mani tālāk. Ar Aināru Mielavu jau tāda kā trešā tūrīte šobrīd pa Latvijas klubiem.
Krievi rīt, manā dzimenē gāzīšot savu arbitālo staciju "Mir" zemē. Šķiet, ka 25 gadu jubilejā bija Haleja komēta vistuvāk Zemei, ko es arī redzēju. Astes zvaigzne. Notikumi daudz, nākotnē droši, ka vēl vairāk un daudz jādarbojās. No gadiem neko nesaprotu. Pagaidām viss.
Atšifrēt tekstu
Fails
#LFK Ak 9, 7
AtšifrējaInita Lūse
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-10-06 17:24:10
Labots2018-10-15 11:19:24
Atšifrējums2002. gada 16. maijs.
"Visa dzīvība zaļo", ievas zied, ceriņi ar. Līdz šim bija ļoti silts. Ar Inesi jau kādā 2. maijā tasījām pikniku slaloma kalna ugunskura vietā. Pirms nedēļas ap 22:00 stāvot uz balkona, rietumu pusē redzēju spožu bolīdu. 30° virs horizonta, tas lidoja horizontālā trajektorijā, ar garu asti un pirms lēnām izgaisa, no tā atdalījās vēl 3 fragm. Vakars bija gaišs un debesis skaidras, tāpēc tas droši vien bija ļoti liels, tik spoži un ilgi novērojams.

Par pārējo.
No 2001. gada rudens "Upes" veikalā nopērkams arī mans albūms, Šad tad kāds nopērk. "Vilka" disks izpārdots šobrīd ≈ 500 CD un ≈ 800 kasetes. Pagājušogad ar "Vilku" bija ≈ 50 koncerti dažādās Latvijas vietās.
2001. gadā bijām ar Inesi ekskursijā pa Igauniju, dažādām pussalām, vietām un Tūrisalu klintīm. Rudenī es beidzu spēlēt pie Mielava (Jaunajā diskā 1. dziesmu sp.) Notika 11. septembris.
Atšifrēt tekstu
Fails
#LFK Ak 9, 7
AtšifrējaInita Lūse
Pabeigts
Pārbaudīts
Izveidots2018-10-06 17:38:42
Labots2018-10-15 11:25:48
Atšifrējums10 gadus un 10 dienas vēlāk...

Laika ritējums ir tā paātrinājies, ka cilvēki reizēm brīnās, kur palikuši 10 gadi. Nesen taču bija millēniums?! Kā jau dzīvē, notikumi ir visā plašajā spektrā.
26. maijā mēs daudzi Atvadījāmies. Tas notika tās nedēļas pirmdienā. Es vēl no rīta biju pie tēva. Šķiet vairāk varēšu rakstīt kādreiz citreiz... Bet es visu atceros.
Uz grīdas deg violeta svece un es izlasīju par mūsu abu fantastisko Sibīrijas ceļojumu pirms 21 gada augustā. Mūža ceļojums.
Pāršķiram lapu atpakaļ, rokraksts ir mainījies? Varbūt turpināt rakstīt?
Atšifrēt tekstu
Atvērt

1992. gads

Sāku aizvien vairāk laika pavadīt radiostudijā. Dažreiz rakstam ar Dzintaru visādas skaņas un fragmentus pa naktīm. Sāku piedalīties arī nakts programmā 2+X. Es sēžu trešajā stāvā pie telefona, bet viņš liek mūziku 2. stāva bunkurā. Sarunājamies caur ēteru. Divas stundas pirms pusnakts un citreiz pat līdz 4 - 5 rītā. Dažreiz taisam nelielus konkursus un vispār iet jautri. Reiz tādā konkursā uzvar kāda Inga, kura uzvārda vietā saka lai saucot par Stefāniju, jo viņa bieži pasūta Stefāniju.
Pamazām sāku arī dežūrēt un mani oficiāli pieņem darbā par redaktoru vai korespondentu. Šad tad piezvana Stefānija.

23. martā svinam manu dzimšanas dienu. Kā reizi svētdienas vakars un divi plus ikss. Es atnesu vīna pudeli. Lēnām malkojam un miksējam. Te pēkšņi Dzintars lejā saka: "Tur augšā vienam brīnišķīgam cilvēkam Kasparam šodien dzimšanas diena." Un uzliek TEN SHARP "YOU", kas man šausmīgi patīk. Un tad tik sākās. Visi zvana un apsveic mani, it īpaši meitenes. Arī Inga. Dzintars, kad to uzzina, tā jocīgi pavīpsnā un saka, ka varot arī telefona numuru iedot. 74898 (Šajā brīdī gan es rakstu atmiņas jau 1994. gada janvārī.)

Šā vai tā, bet es turpmāk ļoti daudz laika pavadu šajā te Siguldas radio studijā.

1994. gads

29. septembra naktī.
Te jau nu sēžu jaunā vietā. Nakti no 19. uz 20. septembri no kultūras nama radio aizvācās un biškopības b. dārza māju. Ellīgs darbs ar antenas maiņu un visu pārējo, bet nu esam jaunā vietā un viss. Tas tāds leģendārs notikums.
Otrs leģendārs notikums ir tas; kāzas, kurās precējās Ilmārs Murāns ar Ingūnu. Tās notika 24. Septembrī. Spēlējām mēs ar Kristīni. Un Aivars ar magnetofoniem.
Joka pēc varētu atgriezties pāris gadus atpakaļ.

Visa dzīve, var teikt, saistīta ar "šķūni" un radio. Studija mums 3. stāvā, logs uz pagalmu un ļoti bieži es viens pats vai ar Dzintaru sēžam uz palodzes, dzeram to vai šo un pļāpājam. Reizēm piezvana Inga, bet es viņu redzējis neesmu. Kādā tādā maija dienā sēžu uz palodzes un viena lejā sauc mani. Sēž tur divas pie baseina un bļaustās. Beigās neeju lejā un prasu ko vajag. Izrādās tā viena ir Inga. Redzējusi sapni, kurā viņa runā ar mani pa telefonu. Te pēkšņi durvis verās un es nāku viņas istabā. Izrādās es esot bijis blakus istabā. Šī nobīstās un pamostās. Un tagad grib redzēt kāds es izskatos. Nu tāds. Viņa pati gan tāda jocīga šķelme.

1998. gads

7. janvāris.
97. gadā kā ielas muzikants esmu spēlējis un pabijis Somijā, divreiz Vācijā, caurbraucot Beļģijai arī Luksemburgā.

97. gadā arī nopirku jaudīgo ROLAND XP-80
Turpinu rakstīt materiālu diskam. Alviķis ar Soli Gintu uztaisījuši pietiekami profesionālu studiju, lai beidzot kaut ko varētu ierakstīt. Ielu muzikanta dzīve iesākās 96. gada rudenī, kad ar Evertu un Jakobu Ivāru veselu mēnesi dzīvojām manā mašīnā. Tas arī ir garš stāsts. Braukāju ar 76. gada AUDI 80. ko nopirka Austrālijas Egīls tepat Latvijā darīšanu braucieniem un pēc tam par 500$ atdeva tā kā man.

97. gada vasarā iepazinos ar Krimuldas baznīcas jauno mācītāju Alfu, kurš bija izdomājis savus pasākumus atdzīvināt ar sintezatora mūziku. Tā es programmēju dižās Dieva dziesmas elektroniskā aranžējumā. Reiz pat bērēs man bija jāspēlē ar jaunākās tehnoloģijas brīnumu pie 90 gadīgas tantiņas zārka. Nereti no baznīcas spēles traucos uz haltūru krogā. Tā teikt no paradīzes uz elli. u.t.t.
Jūlijā ar Egonu, Kasparu, Ilzi, Eināru un Līgu pavadījām dažas dienas Rojā pie jūras, lauku mājā, kur jāguļ siena šķūnī. Tas arī ir kas īpašs. Pēc kāda negaisa un lietus gāzes es aizgāju vakarā pie jūras un re ko redzēju. Pie pēdējiem akmeņiem, apmēram 20 m no krasta peldēja šis te ▲▲▲▲▲▲. To, ka tas ir kaut kas dzīvs apliecināja peldēšanas virziens; lēnām gar krastu, tad pēkšņi pagriežoties par ~70° pret viļņiem tas devās jūrā, pa reizei turpinot līkumot.
Pārējās dienās bija karsts un saulains un mēs sauļojāmies, peldējām un tā pat vien, pie jūras. Vienu vakaru ar Egonu braucām meklēt vienu meiteni Valdemārpilī, nezinot kur viņa dzīvo. Pie ezera it kā. Protams neatradām, bet atpakaļbraucot tāds zibens spēra. Taisni naktī, ceļa galā, no debesīm līdz zemei, un bez apstājas. Gluži kā Amerikā. Jā, Noris pabija Amerikā, Misūri un Tenisijā.

97. gada rudenī Andris Alviķis ar Solu Gintu iekārtoja studiju kultūras nama telpā, kur reiz bija vecā studija radio. Nu jau tur ir profesionāla ierakstu tehnika, dators. Es nopirku (97. pavasarī) jaunāko ROLAND XP-80. Tagad 98. gadā noteikti beidzot jāieraksta jau sen iecerētais albūms.

1999. gads

4. septembris bija ļoti silts un saulains. Vidrižos pēc pasākuma Lēdurgā, uz pirti naktī sabrauca "livonieši". Dzēra alu un tusējās, bet es nakts burvestību savaņģots klaiņoju apkārt un klausījos un skatījos. Pilnīgs bezvējš, klusums, zvaigznes. Labības lauki un pļavas lejā pieplūda ar miglu un es gāju uz turieni. Jau labības laukā (nopļautā) bija bieza migla un es varēju eksperimentēt ar savu "stariņu" (lāzeru). Tad debesīs kaut kas spoži uzzibsnīja. Gluži kā tāla fotozibspuldze. Pēc mirkļa tā ar it kā zilganu koncentrētu gaismu uzliesmoja tieši pretī skata punktam. Pēc brīža mazliet pa kreisi, tad atkal jau šķiet pa labi un vēlāk vēl tālāk. Iespējams šādi tas izskatījās. ☼ 1.

☼ 2. ☼ 3. ☼4.

Vēlāk lidoja arī lidmašīna un tas izskatījās ka parasti. Tādā pašā augstumā un apmēram pretī, navigācijas uguņi ir labi redzami gandrīz nepārtraukti. Jā! novērojums notika apmēra, 2:30 naktī. Neesmu redzējis arī meteorītus uzliesmojam tik spilgti vienā punktā un pie tam 3 - 4 reizes. Arī trajektorija mainījās it kā tas būtu apmetis loku un dotos atpakaļ uz ziemeļrietumu pusi, kur sākumā arī ar sānredzi it kā manīju kādu zibsni. Varbūt tas bija kāds impulsu lidaparāts, varbūt virs jūras, kaut gan nē, jo tas bija pārāk augstu.
Starp citu Latvijas labības laukos arī parādījušās dīvainas zīmes, apļi un raksti.

22. septembris.
Līdz gadsimta baigām 100 dienas.
Valstis un rajoni kur esmu līdz šim bijis
Lietuva
Igaunija
Krievija
Sibīrija
Somija
Vācija
Polija
Holande
Luksemburga
Maķedonija
Caurbraucot: Beļģija, Dienvidslāvija, Ungārija, Rumānija.
Un te nu arī priekšpēdējā vai nu jau 00:55 jau pēdējā diena 99. gadā. Jāspēlē Valdeķu pilī.

Līdz Ziemassvētkiem beidzot arī mans albūms tika ierakstīts diska matricē. Tālāk jāveido dizains, jāmeklē sponsori.
Galvenais, lai man un visiem tuvajiem, kas man apkārt būtu pamatīgi laba veselība. Bet es tad vēl varētu ar mūziku nopelnīt labu naudu un nopirkt kādu jaunu sintezatoru un kaut kur aizbraukt. Protams nebūtu slikti ja mans albūms nokļūtu līdz klausītājiem un patiktu arīdzan. Brīnumi vienmēr notiek. Inese man raksta vēstules, bet es rakstu nezin kam dienasgrāmatā.
Bet nākotne ir klāt.
Iešu gulēt, jo priekšā gara darba nakts, nakts, kurā atnāks 2000. gads.
Lai piepildās mūsu sapņi un projekti!

2000. gads

22.janvāra nakti ar Inesi nācām no kultūras nama ballītes. Nakts bija auksta un gaiss piesātināts ar ledus kristāliņiem. Acīmredzot tāpēc bija iespējams novērot retu un ļoti neparastu parādību, ko redzēju pirmo reizi. No apgaismes lampām, stabos uz ielām, uz augušu un leju stiepās gaismas šķēpi vai stabi kas izgaismo debesis. Dažām lampām tā nebija, ko es nevaru izskaidrot, bet lielākai daļai, cik mēs novērojām, šī parādība izpaudās. Sevišķi atnākot mājās no 3. stāva loga redzams fantastisks, nereāls skats uz tuvām un tālām ielu lampām stabos. Kā uz citas planētas. Apmēram 3:20 parādība izzuda, pie tam ātri. Skatījos pa logu, tad novērsos un jau pēc brīža vairs nebija.

2001. gads

22. marts.
Re cik ātri laiks iet. Šito jau rakstu studijā. Te arī paiet laiks. Pēdējā laikā arī brīvdienas. Nereti ļoti daudz darba, tad koncerti, ieraksti. Vienu nedēļu vai divas pat strādāju 3 studijās. Rīgā pie Timrota ar "Dzelzs vilku" un Radiofonā ar bigbendu. Paša albūms ir draugu apritē un izdevniecību šefu plauktos. Man rītdien paliek 30. gadi. Varu vienīgi novērtēt sasniegto minimumu. Tātad esmu piedalījies ar sinezatora vai akardeona spēli šādos albūmos:
1. "Ziema" Gints Sala,
2. "I love you" I. Kalniņš / Mielavs
3. "Es nāku uz taviem ..." Mielavs
4. "Kāpēc man pieder ..." - 1 dziesma V. Indrišonoks
5. "Šūpuļdziesmas" - Upe
6. "Skaistākās dziesmas" - Upe
7. "Silvergruva" - 1 dziesma (I. Ulmanis)
8. Sitijas Gravas kasete,
9. "Viņa mīlēja mani" Dzelzs Vilks (vēl nav izdots)
10. "Bigbends Satezele" (vēl nav izdots)
11. "Naktsputni" Žinduļa skuķu grupa
12. "Huberts Buberts" - nezin, kas tas ir
Un tad vēl paša "Vides atspulgi".
Nu jau kopš pagājušās vasaras ar Inesi dzīvojam jaunajā sarkanajā mājā ar lodžiju uz Veidenbauma ielas. Un 21. martā bijām Tallinā uz A-ha koncertu. Tas bija Notikums. Tādas sajūtas sen nav bijušas un nu dzīvos ar mani tālāk. Ar Aināru Mielavu jau tāda kā trešā tūrīte šobrīd pa Latvijas klubiem.
Krievi rīt, manā dzimenē gāzīšot savu arbitālo staciju "Mir" zemē. Šķiet, ka 25 gadu jubilejā bija Haleja komēta vistuvāk Zemei, ko es arī redzēju. Astes zvaigzne. Notikumi daudz, nākotnē droši, ka vēl vairāk un daudz jādarbojās. No gadiem neko nesaprotu. Pagaidām viss.

2002. gads

16. maijs.
"Visa dzīvība zaļo", ievas zied, ceriņi ar. Līdz šim bija ļoti silts. Ar Inesi jau kādā 2. maijā tasījām pikniku slaloma kalna ugunskura vietā. Pirms nedēļas ap 22:00 stāvot uz balkona, rietumu pusē redzēju spožu bolīdu. ≈ 30° virs horizonta, tas lidoja horizontālā trajektorijā, ar garu asti un pirms lēnām izgaisa, no tā atdalījās vēl 3 fragm. Vakars bija gaišs un debesis skaidras, tāpēc tas droši vien bija ļoti liels, tik spoži un ilgi novērojams.

Par pārējo.
No 2001. gada rudens "Upes" veikalā nopērkams arī mans albūms, Šad tad kāds nopērk. "Vilka" disks izpārdots šobrīd ≈ 500 CD un ≈ 800 kasetes. Pagājušogad ar "Vilku" bija ≈ 50 koncerti dažādās Latvijas vietās.
2001. gadā bijām ar Inesi ekskursijā pa Igauniju, dažādām pussalām, vietām un Tūrisalu klintīm. Rudenī es beidzu spēlēt pie Mielava (Jaunajā diskā 1. dziesmu sp.) Notika 11. septembris.

2012. gads

10 gadus un 10 dienas vēlāk...

Laika ritējums ir tā paātrinājies, ka cilvēki reizēm brīnās, kur palikuši 10 gadi. Nesen taču bija millēniums?! Kā jau dzīvē, notikumi ir visā plašajā spektrā.
26. maijā mēs daudzi Atvadījāmies. Tas notika tās nedēļas pirmdienā. Es vēl no rīta biju pie tēva. Šķiet vairāk varēšu rakstīt kādreiz citreiz... Bet es visu atceros.
Uz grīdas deg violeta svece un es izlasīju par mūsu abu fantastisko Sibīrijas ceļojumu pirms 21 gada augustā. Mūža ceļojums.
Pāršķiram lapu atpakaļ, rokraksts ir mainījies? Varbūt turpināt rakstīt?

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.

Tēzaurs