0011-Pilskalnes-pamatskola-0029
РасшифровалEmis
ОконченДа
ПодтвержденоДа
Создан2016-05-15 19:20:31
Исправлен2016-05-15 19:30:32
Расшифровка

31,7.

I Nostasts.
Ka senos laikos bijuša loti darga gaza. Tad viņas izkurina riju un iet uz riju vakarā adīt cimdu. Iz rijas biji tac caurums ar vaku aizšaunams. Tur bijis iz pirtes skalu kūlis. Viņas aizgajuš uz riju sasēdušas ap uguni un adījušas un dziedājušas. Velncs attaisijis valā un ilgi skatijes skatijies, viņes stipri aizbezdēis. Viena sak uz otras māsin tujau appesties viena vēl saka māsin tu jauv appesties. Velncs izbāzis galvu cer caurumu, es māsin appestejos. Visas babas ka skrēja ār velncs beidzamo ka saķēr ar skalu kūli i paznaudze.

31,8.

II Pasakas.
Vecos laikos atnācis cilvēks un prasa nakes mājas. Un vini pienēmā vinu. Aizsuteja uz riju vins iegā un atgulās. Vinam nedot gulēt velni. Neme briesmīgi trokšnāt. Un izkrēja otri velncs izlīda no krāsnes. Un nēma kauties tat cilveks atdrošinājās vaicāt, kādēl tu vinu siti. Kam vincs nedot tev gulēt. Tat viencs izlīda liels velncs un sāka tos mazos velnēnu sit ta ap pa un nosita.
Расшифровать текст
СобраниеАрхив латышского фольклора
КоллекцияCollection of Pilskalne Primary School
Ключевые слова

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.